Споделена история от Спорт и красота

Как да бъдем привклекателни?
Как мислите, кои жени се определят като привлекателни?
Аз съм момиче и ми е интересно, но не мога да си отговоря на въпроса...
От кое зависи дали сме привлекателни или не? Да на първо място да сме слаби... Нека мъжете споделят? Мисля, че темата ще бъде интересна, за това моля публикувайте я

Коментари

1.   Е слаби не мисля че е привлекателно отблъскващо по скоро. Една самоуверена жена винаги е привлекателна стегнато тяло хубави цици и дупе и с по естествен вид без 5-то тона грим а и хубава коса :Д... момиче съм ама реших да си дам мнението и аз нищо че питаш мъжете :д

2.   Защото трябва да сме слаби за да сме привлекателни? Само болни ли трябва да сме? Да се разболеем от анорексия заради момче? Например харесваш някой много а той те мисли за дебела и ти се стремиш да станеш като някои африкански народи? Да умрем заради някакви си глезльовци? (Не всички! )По - добре нормални и леко пълнички и да чакаме някой който ще ни харесва такива каквито сме!! Момиче

3.   Всяко момче си има предпочитания. Имам приятели, които предпочитат пълнички момичета, други пък харесват много слаби... Не може да се каже толкова общо какво се харесва. Аз лично(момче на 19) гледам да е симпатична и харизматичността е много важна. Първо гледам да си паснем по характер, а външният вид не е от толкова голямо значение. :)

4.   За да бъде една жена привлекателна не й е нужно да е слаба. Важното е да е весела усмихната и умна /да не говори глупости/. Дори да е 80кг ако е чаровна и забавна, килограмите обикновено, не са проблем.

5.   Чакайте сега! Авторката може би е имала предвид красиво слаби, което в никакъв случай се е свързано с анорексия. Нима мислите, че изкачащите корем и паласки от панталоните е много красиво? За мен жената трябва задължително да има форми- да не е кльощава, да не е твърде пълна. Да може да съчетава добре дрехите, да знае кое да прикрие и кое да покаже. Походката също е много важна. Вдигната глава, изправени рамене, а стъпките да бъдат, че все едно ходи по жица.

Гримът най-добре да е лек в ежедневието. За маникюр - доколкото знам, мъжете предпочитат най-много френските маникюри. Косата винаги трябва да е чиста, да ухае на свежо. Излъчването е важно също. Трбява да се харесваме ние самите, за да ни харесват и другите. Засега това ми хрумна :)
*Яса

6.   Добре освен грима, и това, че някой харесват слаби други дебели..
За прическата-къдрави, плитки, на вафлички.. Колкото и да е мъжете все пак забелязват тези неща дори и се кефят когато виждат, че полагаме усилия за да изглеждаме добре..
И освен прическите, друго какво може да ги накара да полудеят по нас..

7.   Точно така-привлекателната жена е тази, която е привлекателна първо в собствените си очи, обаче жени това не е най-силното ви оръжие. Черешката на тортата е харизмата, излъчването. Аз лично ако видя жена, която не е с тяло на топмодел а да ми хвърли един поглед, който казва 'Ще те изстикам като лимон' ще ме накокържи :)
М20

8.   Аз пък харесвам природната красота. Цветни очи, средно дълга коса и слаба (но не прекалено). Не харесвам пищни бюстове, харесвам да е малък и стегнат.

Важна е усмивката, излъчването и най-важното тя е в младостта. Няма по-красиво от естествената красота. И все пак тя е субективна за мен красиво е едно, за вас друго но това което е най-важно са гореизброените усмивка и излъчване. Красотата се крие в магнетизма, блясъка и ако искаш да бъдеш красива най-важно е да се различаваш от другите. Не бива една жена да се сравнява с друга! Има много различни красоти.

Не мога да разбера защо повечето мъже харесват дребни, трътлести крави с дълги коси пред дебели з*****и, препълнено деколте, малко сланина и дебела уста? !

Красотата е в младостта, нежността и естествеността!!!

9.   Що се отнася до външност, аз лично харесвам сравнително по-слаби жени, но в никакъв случай анорексички. Не съм като останалите мъже, да се заглеждам специално по дупета и гърди. Гледам цялостната фигура на жената и по принцип харесвам жени с по-малки и стегнати гърди. Харесвам и жени с по-малко грим и красиви естествени черти на лицето.

Що се отнася до характера, не понасям арогантните и самовлюбени жени. Много са отблъскващи за мен и жените с голямо самочувствие, често са само въздух под налягане и избиват сериозни комплекси. Противни са ми и жените, които имат ,,леко" поведение. Много повече ми допадат по-сдържаните, а дори и по-срамежливите, които не се мислят за голямата работа. Те често изпъкват над много други с тези си и други качества.

10.   От авторката аз съм висока 154 нисичка съм да, но пък съл слаба 53 кг... Проблема, е че имам малко коремче.. избягвам сладко, тестено, газирано.. правя коремни преси.. Това дали би било, че имам малко коремче? Иначе не се гримирам е само молив и спирала.. И косата ми е дълга да/Освен това какво друго ви впечатлява

11.   От 9. Според мен си си много добре. Няма за какво да се притесняваш, щом се и поддържаш. Но външността не е най-важното нещо. Ако характера на една жена е ужасен или е глупава, цялата добро впечатление от това как изглежда, се съсипва на момента.

12.   Други съвети?

13.   Привлекателна е жена, която се чувства привлекателна. А кой ще привлече е вече въпрос на вкус. Едни харесват ниски и с коремче като теб, други харесват жени с дълги крака и манекенски мерки. Всичко е въпрос на вкус.
Аз съм жена и се стремя към италианския модел за красота - тъмна коса, гладка и не много тъмна кожа, моделски пропорции на лицето и на тялото.
Не харесвам много високи или много ниски жени. 165-170 е перфектно.

14.   Просто имаите излъчване и не носете толкова грим естествените жени са по-красиви!

15.   Има голямааа разлика между СЛАБО и ТВЪРДЕ СЛАБО..

16.   Аз съм нормално слаба със стегнато тяло но съм нисичка.Малко съм срамежлива :) .. Със дълга кафява коса и кафяви очи кожата ми е нормална.Какво мислите? :)

17.   Номер 16, няма значение с каква коса и какви очи си, чертите на лицето са важни!

19.   Не е важно това как изглеждаш, важно е какво ще направиш за да впечатлиш човека който харесваш. Със глупави мисли и със лошо държание ви пожелавам успех :)

20.   Аз лично си падам по бая едри жени, въпреки че аз съм слаб. Идеала за жена ми е 1. 70-80кг просто това ме впечатлява сланинките на дамите да има къде да се барне. Никога не съм била с по-слаб от мен прото пълните ме изкушават. Но това си е лично мое мнение