Споделена история от Спорт и красота

Черна коса
Какво мислите за момичетата с черни коси? Някои ги обожават, а други смятат че този цвят за коса е грозен и скучен. Споделете мнение?
Вие какво мислите за чернокосите жени?

Коментари

1.   Мисля че е ужасно секси и естествения черен цвят на косата е много рядко срещан.

2.   Всеки различно! :)

3.   Харесвам най - много черна коса, но дълга! Уникално е на красавица с лек тен и има повече тежест от по светлите коси

4.   Лично на мен черната коса изглежда като слама и наистина изглежда грозно.. Според мен не е красиво, но всеки си решава

5.   Черната коса е много женествена и стилна, особено на жени, на които им отива на темперамента. Но мъжете харесват и уважават черни, а чукат руси!

6.   Номер 4, говорим за естествено черна коса. Аз лично имам гарваново черна коса, лъскава и дълга. Винаги ме питат с какво се боядисвам, а косата ми не е виждала боя през живота си :) Много харесвам косата си, хората около мен също. Не бих я сменила за руса :)))

7.   Аз обожавам естествено черните коси! Много ми се искаше да имам такава, но имам кестенява.

8.   Аз харесвам най-много жени с кестенява коса. С черна коса, не толкова, въпреки че на някои жени много им отива.

9.   от 4 до 6 - ако говорим за естествено черни коси, които се срещат наистина рядко.. тогава съм съгласна

10.   Не съм виждала естествено черна коса, даже и на циганките им кафенее. Затова черно за мен е символ на изкусвено. Никак, никак не харесвам.
Как ли не опитвах да убедя сестра си, която години наред се почерняше - че с нейната кестенява коса има много по-меко и нежно излъчване.
А, сетих се още защо ме отблъсква чернилка на косата - виждала съм така боядисани бабички и не е приятна гледка.

11.   Лично предпочитам брюнетките 99% :) Ако е естествена - още по-добре

12.   Да, аз го намирам дето ти викаш за грозен и скучен, но има хора им харесва да са грозни и скучни и имат правото да са. Кои сме ние да им пречим?

13.   Най-красивите жени са брюнетки, но точно черна коса не на всеки отива. Черното подчертава чертите на лицето и ако те са красиво добре, но ако са грозни става ужасна комбинация. За това красивите жени са по красиви черни, грозните и средните са по добре руси.

14.   Номер 13, много правилно казано! ЕВАЛА! По - добре не може да се каже! Имам една позната, която е доста грозна и се боядиса черна... стана още по - грозна.... но имам и една позната с много меки и нежни черти и черна е уникална!

15.   Луд съм по чернокоси.. няма по як цвят... но красивата жена си е красива, независимо с какъв цвят на косата е.

16.   Номер 15, добре че ви има.... За всеки влак си има пътници, много ясно, че все някой ще хареса и черна коса :)

17.   Ако черната коса е като слама, не знам какво да кажа за русата. Ставате смешни. Обожавам черни коси, аз самата се боядисвам черна, защото съм с бяла кожа и сини очи и мисля, че много добре изпъкват. В никакъв случаи, не мисля, че чeрните коси са скучни. Но най важното за една коса е да е поддържана.

18.   аз също харесвам черните коси-майка ми е с естествено черна чуплива коса до раменете, и мога да кажа че и отива адски много-аз съм луда фенка на черните коси. по рождение моята коса е тъмно -кестенява с червен оттенък и затова се бядисвам тъмно-червена. Но смятам да пробвам с черна коса-аз съм със тъмно-зелени очи и леко матова кожа-според вас-момичетата които си боядисват косите черни -дали ще ми отива и на мен-че страшно искам да се видя с черна коса-и който мисли черният цвят за скучен се бърка!

19.   Оу обожавам черните коси. Аз съм с кестенява, но искам мн черна.

20.   номер 19-аз съм номер 18-според теб на мен ще ми отива ли черна коса-защото съм с тъмно-зелени очи и истинския ми цвят е тъмно-кестеняво с червен оттенък -моля те кажи ми ти как мислиш П. С -не се представих-Черната Лейди ;)

21.   Много си зависи от тена. На някои момичета им отива, на други-не. Аз съм била с черна коса, но понеже кожата ми е светла изглеждах като призрак, особено през зимата. Ама на теб може да ти отива.

22.   номер 21 благодаря ти за мнението-само че тъй като черната боя се маха трудно ще се боядисвам с оцветяващ шампоан-мерси за изказването-като се боядисам ще кажа дали се харесвам-мерси :)

23.   Че и боядисана да е, какво от това! Черната коса е много красива, но на много малко жени утива. На тези които им утива са късметлийки :)

24.   Моята коса е такава.

25.   12, това, че са грозни и скучни си е твое мнение. Повярвай ми, на никой не пречиш, че е грозен и скучен, защото всъщност, той/тя е такъв само в мислите ти.

26.   Както номер 1 изтъкна, че черните коси са секси. И всеки притежател на този цвят трябва да се гордее.

27.   Хaхaхa, кой кaзa, че чернaтa косa билa кaто слaмa, блондинкa ли е "умницaтa" дето се изкaзa.
Aз сaмaтa съм с чернa гривa, :-) именно гривa, дългa, здрaвa, живa косa.
И кaто видя тия проскубaни блондинки, .. сaмо русото тaкa изгaря косaтa и то нaй- вече от непрaвилно боядисвaне.
Имa рaзбирa се и блондинки с хубaвa косa, но обикновено е късa.
A зa чернокоските... ще го кaжa тaкa, не сaмо че не ми липсвa мъжко внимaние, ... дори е в повече.

28.   номер 27-обожавам черни коси-както казах майка ми е с естествено черна коса и пъстри очи-боядисва си само с корените-моята коса по принцип е много тъмно кафява и имаше червен оттенък и затова се боядисвам в червено-ако ми беше черна нямаше да я пипна-но пък си мисля да я боядисам с оцветяващ шампоан който държи до 24 измивания-много искам да се видя с черна коса-сега съм тъмно-кърваво червена коса-и си права-блондинките приличат на проскубани кокошки а и русото прави косата ти на нищо-за мен червената и черната коса са най-хубави :) Черната лейди

29.   Н 28, опитaй с черното, нямa дa съжaлявaш, нa чистa кожa( лицето) и здрaв цвят( дa не е блед) стои стрaхотно, екзотично, сексaпилно и aко си прaвиш и 100- тя четки( рaзресвaне) е с стрaхотен блясък.
Aз я освежaвaм м/ у боядисвaниятa с зaпaркa от черен чaй.
A понякогa, aко искaм промянa... имa спрейове, които се отмивaт, прaвилa съм си червени сaмо крaищaтa, връхчетa, оригинaлно е, но все пaк, черното не си го сменям.

32.   номер 29 -мерси за съвета - само че искам някоя боя която не стои много -затова съм решила с оцветявящ шампоан - иначе кървавото червено ми се получава екстра-хубаво тъмно червено до черно-близко е до черното така че ще пробвам! :)

33.   Коста ми е тъмнокестенява, макар фризьорката да каза, че е с черен оттенък. В момента косата ми е късо подстригана(да си почине, че колко години без значително постригване съм я държала), но расте много бързо. Много ми харесва, чуплива е, бухнала, не е боядисвана.

34.   бях кафява и много исках да съм с черна косаа всички ми казваха, че няма да ми хареса, ноо аз се боядисах ии сега всички им по харесвам черна защото на мен ми отива повече тъмното :)

35.   номер 34- моята коса беше много тъмно кафява близо до черна- започвах да се боядисвам с червена, защото имах червен оттенък и червеното ми е хубаво-много тъмно червено почти до черно-скоро мисля малко да сменя с черна боя и да се видя как ще ми стои :)

36.   Аз лично много харесвам черна коса особено ако е дълга но за съжаление аз имам руса

37.   Моята коса е руса, но винаги съм искала черна, но за съжаление няма да ми отива. Обожавам дълга права черна коса подстригана на черта.

62.   Аз се чудя доста време дали да направя косата си черна, с много светла кожа съм, с доста тъмни очи почти черни и естествено медено тъмно руса коса. Дали ще ми отива?

63.   От години съм с черна коса. Боядисана, разбира се. Естественият ми цвят е тъмно кестеняв. Отива ми, бяла съм и очите ми са кафяви. Наситен цвят. Косата ми е до кръста, права и блестяща.
Поддържа се лесно. Правя веднъж месечно корен, надолу няма нужда. Недостатък е, че се сваля много трудно. Понякога ми писва и искам да се видя с друг цвят, но като знам през какво трябва да мина и ми минава мерака. Но съм сменяла цвета преди време.
Ако някоя се чуди дали да се направи черна, трябва да е сигурна.