Споделена история от Спорт и красота

Гърдите ми и бедрата ми ме карат да си мисля, че изглеждам дебела
Здравейте, аз съм момиче на 17 години (навършени). Висока съм 1. 62 и тежа 48-49 килограма.

Имам гърди, нормални за моята възраст което е ген наследен от майка ми и баба ми (99 гръдна обиколка).

Бедрата ми са големи, не са дебели, нито мускулести, но някак на мен ми изглеждат дебели, няма го големия луфт, а е съвсем малък.

Заради бедрата ми и дупето ми изглежда голямо, а не е! Коремът ми липсва, нямам абсолютно никакъв, много плосък корем. Ръцете ми също са доста слаби.

Много искам да отслабна и да съм като другите мацки с хубави крака и малки гърди, но гаджето ми не ми дава и ми повтаря, че така съм била красива, но аз не мога да се приема такава.

Майка ми ми повтаря, че трябва да кача малко кила, защото не съм могла да правя нищо с ръцете си, а татко ми казва, че дупето ми е огромно.

Чувствам се супер странно, все едно това тяло не е мое.

Преди една година бях 54 килограма и реших да спортувам за да отслабна, уви, отслабнах, но гърдите ми и краката ми останаха непокътнати.

Страх ме е ако се опитам отново да отслабвам да не отслабна още повече и ребрата под гърдите ми да проличат, и без това са на път, а ако коремът ми хлътне?

Коментари

1.   Аз не знам как може да искаш да имаш луфт, това е толкова грозно.. някакви си пръчки на мястото на крака. Не се оплаквай от големия ти бюст, много мъже харесват големите гърди. За дупето - защо ти е някакъв малък и сплескан мъжки задник /с извинение/. То повечето момичета затова не приличат на такива - искат да са кльощави и си мислят, че това е красиво. Килограмите са ти напълно нормални за ръста, не ти трябват нито повече, нито по-малко. Искам само да те питам нещо - талията тънка ли ти е? Горната част на корема и талията изглеждат ли по-малки, в сравнение с гърдите, ръцете и ханша ти? Ако да - ти имаш класическото женско телосложение - пясъчен часовник. То е считано за перфектното! Послушай приятеля ти и се харесвай такава, каквато си!

2.   Я си признай, че си пуснала тази тема да се похвалиш.
Така както се описваш си идеалната жена.
Кажи ми, ако беше отслабнала в гърдите и бедрата, а беше заоблена в корема и с дебели ръце - нямаше ли да си просто един симпатичен мъж?

3.   Гръднара обиколка може да е 150 и пак да имаш малки гърди. Това, че имащ 99 гръдна не значи, че е на гърди, а сигурно имаш едро тяло. А бедрата ако са ти едри прави упражнения за да отслабнат.

4.   Здравей! А как така отслабна че гърдите ти не помръднаха и краката? С хранителен режим и с какув спорт?

5.   Щом не се харесваш, отслабни. А и сигурно тия гърди ти тежат. Искренно ти съчувствам. И не се съобразявай с гаджето си, ще имаш много гаджета през живота, но тия гърди винаги ще са си с теб. Така че прави тва което ти харесва.

6.   ако ти хлътне корема ще изядеш 3 големи сандвича и ще се оправи ;)