Споделена история от Спорт и красота

Викат ? свиня!
Приятелката ми е 18г висока е около 1.70 тежи около 130кг. Което никак не е нормално. Но мен не ме е срам от това че е дебела а от това че се облича с ужасно къси дрехи които са не подходящи за нейното тегло. Примерно онзи ден си бе облякла къса пола и потник а хора това беше ужасна гледка. хората и се подиграват и и викат свиня. А тя се прави че няма нищо. Моля ви кажете как да и намекна че това облекло не и подхожда. И аз съм пълна, не колкото нея но не си позволявам да нося такива къси неща.....

Коментари

1.   Предложи й заедно да се подложите на диета.

2.   Ами трябва да и го кажеш по изключително деликатен начин. И аз не знам как.. Ако мислиш, че мнението ти ще и повлияе кажи и колко и отиват дълги поли, например.. Или ако ходите двете по магазините я накарай да пробва нещо, което прикрива килограмите и и кажи, че изглежда страхотно така, че много и отива такъв стил на обличане. Тогава тя може да се почувства добре в тези дрехи и да реши да се облича с тях, а не с такива които я излагат.

4.   Ами аз по принцип с хората които обичам и държа много на тях им казвам истената в очите и аз съм на този принцип " По добре аз да ти го кажа, отколкото някой друг". И както казваш че и двете сте пълнички... ми това е супер смисъл че и двете ще може да тренирате и да се поткрепяте, защото това е много важно и се пак трябва винаги да има някои на когото да споделиш например "леле неска се качих на кантара и съм свалила 1 кг."

Препоръчвам ви да напишете в Гугъла 90 дневна диета и то ще ти излезне. Много хора са доволни от нея защото имало голям ефект, можеш да ядеш от всичко, но разделно и няма йо йо ефект. Пийте повече вода, а и всеки ден изяждайте поне по един грейфрут защото помага при топенето на мазнини. И аз съм пълничка, не чактолкова, но когато седна примерно корема ми виси и знаеш как е сланинки и някви такива. Днес се записах на фитнес и ще започна 90 дневната диета.

Мисля че това е правелното решение за да свалиш килограми. Един съвет от мене... НЕ гладувайте, не си измъчвайте организма със някакви диети от рода
"абълки на корем и вода, за 7 дни ще свалиш 5 кг"
Опитвала съм тази "диета" гладувала съм не съм яла нищо освен плодове и вода, а сега знаеш ли какво ми е? НЕ МОГА ДА ЯМ! Гладна съм, но ми става лошо от всяка храна, затова на ден ям поне 1 или 2 пътя по 1 филйка с нещо си там което не е чак толкова мазно.. иначе имам чуството че ще умра.

Дано съм била поне малко полезна и кажи истената на приятелката си, надявам се да не се обиди защото по добре истената от човека които държи на теб отколкото лъжата в очите.

6.   Отслабвайте заедно, обаче лично аз шапка им свалям на жените, които не се комплексират от теглото си и носят минижупи!

- Португалия