Споделена история от Спорт и красота

Дебела ли съм?
Аз съм на 18 г. висока сам 1, 68 тежа 61 кг гръдна обиколка 85 талия 69 ханш 97 бедро 57 коляно 40
колко трябва да сваля за да изглеждам добре според вас
от 1 семица ходя на фитнес и съм на 90 дневната диета
Моля ви споделете какви са подходящите мерки за моята мен...

Коментари

1.   Перфектна си. Ходи си на фитнес, за да си стегната, здрава и да се чувстваш добре. За 90-дневната не знам какво да ти кажа, има голям ефект, докато я спазваш, но като я спреш всичко се връща, че даже и се дебелее повече. Така че по-скоро се храни здравословно и спортувай, превърни здравословното хранене в начин на живот, тези килограми и мерки според мен са съвсем здравословни и нормални. Не се оставяй да ти промиват мозъка, че трябва да си 45-50 кила, толкова е глупаво, че няма накъде. Успех!

2.   Диетата я остави. Яж каквото си искаш, но разнообразно и в нормата.

3.   Оле ужас аз съм 1.68 и съм 55 кг. и съм си добреотнасно килограмите, само че искам мазнините да се заменят с мускулна маса. Ама 61 ако съм неискам и да си помислям на кво ще приличам :D иначе като сваляш килца по надолу от 55 не слизай, защото аз като бях по слаба не се харесвах особедно, иначе като сега като налях някое друго килце всички ми казват че съм се разхубавила. Плюс това вече не са на мода онея щъркели - мъжка гледна точка ;)

Nex.r

4.   Странно, аз съм с твоя ръст, 75 килограма, талия 80 см, а обиколката на бедрото ми е същата като твоята. Не мога да повярвам при твоите килограми да имаш дебели бедра. Да не би да пазиш често диети? При чести диети и йо-йо ефект се сваля от талията нагоре и при повторно напълняване се трупа предимно на ханш и бедра.
Това е фигурата на вечно диетуващите...
Ако не искаш да ставаш много масивна в долната си част - никога не се ограничавай откъм храна, само спорт.

6.   Според европейските норми е височината минус 100 тоест трябва да си около 58, а за да си перфектна стани 55, всъщност проблема е че и а съм дебел, висок съм 172 и тежа, баси ...... 77, прасе, взех си карта за Wold Class ама там има три басейна а това никак не помага трябва през ден на пътечката по десетина километра , други дебели за да слабеем заедно? Александър (;

7.   Според мен мерките ти не са като на дебела, а по-скоро леко закръглена, с пищни форми. Ако се харесваш така и си харесвана от околните няма смисъл да сваляш килограми. Никой не може да ти каже колко точно трябва да тежиш за твоята възраст и ръста ти. При всеки е различно. Недей да се подлагаш на сторги диета и гладуване, много момичета ги гони мания за отслабване и правят какво ли не, за да отслабнат, но това не довежда до нищо добро. Уж невинните на пръв поглед диети могат да доведат до сериозни последствия и дори болести. Иначе на фитнес е чудесно, че ходиш. Добре е да спортуваш доколкото имаш възможност. Не бива да си въобразяваш, че си дебела.

8.   от авторката: Попринцип като цяло изглеждам много добре спопед хората около мен съм красавица... искам да сваля 6 кг още, но съм в застой от 2 месеца не мърдам, поне съм доста стегната с това се успокоявам.. но дебелите бедра пфф ужаас... :х тфа е най-голямия ми комплекс

9.   Много се извинявам предварително, но имам чувството, че тук започвате да се гаврите. Дебела ли съм? Бременна ли съм? Сляпа ли си? Застани пред огледалото и се прецени сама, ако според теб имаш нужда от отслабване действай по въпроса.. Няма да отслабнеш, когато стоиш и питаш глупави въпроси. Извинявам се още веднъж, но ме избива много на смях от този въпрос и съответно от коментиралите. Заеби го този европейски стандарт, бъди такава каквато се чувстваш и най-важното действай по въпроса.. Мериам^^

10.   До коментар 6 - нормата е 100 при мъжете, при жените е минус 110, тоест при 168 см => 68 кг, но истината е, че при различните тела е различно и строго индивидуално, а и без спорт нищо не става :)
До авторката - спортувай и така ще се чувстваш добре в кожата си, обездвижването не води до нищо добро (казвам от опит), дори ходенето пеша повечко е супер добре, естествено не бива и да се претоварваш :) Прецени сама за себе си как се харесваш, успех!

11.   Подкрепям и написаното от Мериам^^ но в огледалото не се вижда как изглеждаме в очите на другите, момичето се нуждае от оценка, но с писане не става тичане му е майката и май да не се яде по това време

13.   Аз съм шести номер (; прощавай за грешката, но всички досега са прави, спортувай, ходи пеша и внимавай какво ядеш и мрази Макдоналд'с, но най важното е да се чувстваш добре, тялото ти е твой партньор и ако се разбирате ще си живеете в синхрон поне двеста години , а сета отивам на фитнес, поздрави на всички който работят, Александър

14.   Не се притеснявай аз съм на 24 и също съм дебел а преди си бях клечка на 18 като бях теглото ми беше 62 кг сега съм 92 а съм висок 1.78 което донякъде обяснава нещата . Спортувай и ще си в нормата.

15.   Някои тук не могат да смятат! Авторката е 1, 68 см, така 168-110=58
58 кг трябва да е авторката, но както по-горе казаха всяко тяло е различно.

Слабите са си по-харесвани, аз също харесвам слаби и стройни, а не дебелички, като въпросната авторка.