Споделена история от Спорт и красота

Отслабнах с 2 килограма за една вечер.
Здравейте. Искам да разбера има ли някой като мен? Аз се учудих много... възможно ли е това? Ще ви кажа как се случи. Ще ги назова с ден 1 и тнт... Ден 1 отидох на фитнес по обяд и си тренирах. След това видях кантара и реших да се изтегля. Бях с точност 83. 8 кг. Притесних се, защото не бях стигал такива килограми и реших да променя нещо. Когато се прибрах започнах да ям само диня и кисело мляко. и така до вечерта. Ядох няколко пъти мисля че бяха 5 6, от които на 5, 6 ядох кисело мляко по 5 лажици (супени), а на 3 ядох по 1/4 ( една четвърт) от цяла диня. На другия ден(ден2) закусих с диня отново 1/4 и към обяд ядох 3 филийки хляб със салата (обичайната с домати и краставици и лук) имаше и крилца(Варени)от които ядох само чистото месо, без мазната кожа. Отидох на фитнес и като се изтеглих бях 82. 2. Когато вуйчо ми видя не можа да повярва.. както и аз, понеже с него се теглихме. Отначало си казах нещо с кантара не е на ред, но кантара беше чисто нов (така ни каза пича от фитнеса ). Нормално ли е това и какво ще ме посъветвате за да продължа да отслабвам. Искам да сваля към 10 килца :) да стана поне 70 ;д защото ме е срам от тия 80 :Д..

Коментари

1.   Филми, сигурно дълго време си си пазил ''онези неща'' в дебелото черво и на един път като си изтоварил самосвала и -2 килограма. Просто е! :)

2.   По-дебелите смъкват по-лесно

3.   При тези килограми е съвсем нормално да варираш /- 3-4 кила. Аз, дето съм 60, варирам с 2 от ден на ден, какво остава като си над 80. Стягай се и не разчитай, че се отслабва толкова бързо и твоето е някакво голямо постижение. Два килограма се трупат и губят даже за ден, с течности.

4.   №1, по-скоро е загубил доста водица от дълбоките запаси покрай тренировката, но и в комбинация с твоето може да е.

Вариации от 1-2 кг. в денонощния цикъл на тялото са нещо съвсем обичайно. Мери се сутрин на гладно и то след като си ходил до тоалетната по голяма нужда, за да получиш т. нар. си "чисто тегло".

Ако започнеш абсолютно гладуване, само на вода, първите няколко дена ще свалиш 3-4 кг., но не бързай да се радваш - това е вода и гликоген от черния дроб. След това намаляването на теглото се стабилизира на около 300-400 гр. за денонощие, в зависимост от физическата активност, и това е реалната максимална редукция, която можеш да постигнеш.

5.   Динята кара организма да се пречиства и изхвърля много течности :) Явно доста си поизходил до тоалетна :)

6.   А и това бързо сваляне е адски нездравословно, не бързай да се радваш! Плюс това ще има йо-йо ефект. Отслабването не е шега работа, хора, разберете го! Тялото си иска своето, не го тормозете излишно!

7.   каква е тази глупава тема

8.   Тези килограми, които си свалил са вода, а не мазнини.

9.   А до тоалета ходи ли? :)

10.   Напомняш ми на един приятел - (много голям филмар), който за 1 седмица смъкна и качи 5 килограма... Как и защо така и не ми каза...

11.   Когато бях на 16 имаше един период, в който бях много стресирана и спрях да ям. Ядох само солети и някой кроасан от време на време. За 6 дни от 58, станах 51, завърших с припадък. После ме тъпкаха насила няколко дена и станах 54 и ги задържах до 20годишна възраст.

12.   Това, което си свалил не са мазнини със сигурност. Мазнини не се топят за един ден. Най вероятно си си разтоварил отделителната система преди да се премериш.