Споделена история от Спорт и красота

Как мога да помогна на гаджето си да напълнее
Здравейте! Искам да попитам - как мога да помогна на гаджето си да напълнее? Не, че ми пречи това на мене, че е слаб, а просто защото той постоянно ми повтаря, че е слаб и много иска да напълнее - да качи поне 10-15 кг.! Не е като да не яде, доста си хапва, но просто не става, а много иска! Аз не съм първа слабост и дост пъти ми казва, как ще се радва ако напълнее, така както аз съм могла да отслабна (защото последните месеци доста кг. изгубих)
Много бих се радвала, ако някой ми даде съвет как може да качи, защото го обичам и искам той да бъде щастлив, а би бил много по-щастлив ако качи кг. - това му е като мечта!

Благодаря! :)

Коментари

1.   Освен за щанги и зоб за дуго не се сещам.

2.   Да тренира, да взима ХРАНИТЕЛНИ добавки.. знам ли

3.   Спри му с*кса и му дай да яде шоколади! :D

4.   Гена му е такъв. И аз съм така. Трябва спорт, хранителни добавки и да посети лекар за да го съветва, така ще е най-добре. :))

5.   Някои хора просто колкото и да ядат не взимат килограми може би след време може да се сбъдне мечтата му.

6.   Някой като ядат го правят на акъл, други като ядат го правят на сланина.

7.   Пфф аз качих за около 5 месеца 17 кг. благодарение на бирената мая. Значи ям си както трябва и след 2 часа отново зверски глад и така постоянно си гладен. Аз наблягах на сандвичи, дюнери, сладолед, безалкохолно и най-вече на филии с течен шоколад.

8.   Килограмите нямат нищо общо с вида.Той да качи мазнини с тъпчене ще си изглежда скелет пак, но ако вземе да ходи на фитнес и без да качи килограми ще изглежда по добре, защото в момента мускулатурата му е атрофирала.