Споделена история от Спорт и красота

Увиснало Дупе!
Момиче на 15 години съм, не живея в град който има профисионални фитнес зали има само някакви мазета за момченца по на 15/16 години които помпат мусколи...

Та сега за мен преди 2 години бях 85 кг сега съм 63 кг и съм висока 1. 72 см... Отслабнах не с диета ами с намаляване на хляб и спиране на сладко, но стана ужас...! Краката ми започнаха да се тресат с някаква провиснала кожа, а задника ми стана като на 90 годишна бабка увиснал, а да не говорим за гадното увиснало стомахче и всичко беше, защото трябваше като слабея и да спортувам ама Мързел!

И сега от 2 месеца тренирам в къщи-разгряване (качване на стапала или танци - всичко в домашни условия), коремни преси, и няколко вида клякания, но ефект НЯМА!

Искам да ми препоръчате ако сте правили и има полза някакви упражнения за стягане и извайване на дупе и стягане на бедра и стомах, но най-важно ми е дупето! И ако може да са лесни, но бързо ефикасни, защото искам до 15 септември да съм с екстра дупе... Благодаря, че отделихте време за мен!

Коментари

1.   Бягане. 5 дни по 5 км, 2 дни почивка. След година няма да имаш нищо общо със сега.

2.   Вместо клякания по - добре за ставите е да правиш столче т.е.
приклякаш като стол и ръцете изпънати напред, като гледаш от кръста нагоре максимално изправено. Това е за крака и дупе!

3.   Подкрепям номер 1 - БЯГАНЕ! Но 5 дена за непрофесионалист са множко. 3-4 дена е по-добре. Ограничи тестеното, сладкото и мазното, пърженото и. тн.. Консумирай плодове, зеленчуци, чисто месо, риба, мюсли, кисело мляко. Много вода!

4.   Това го пусни като коментар в някоя от темите на момичетата, които ги мързи да спортуват и искат диети. Иначе тичане, коремни, лицеви, гирички, защото сигурно и ръцете ти имат нужда от стягане, колело, изкачване на стълби и ще си супер до няколко месеца, зави си от гена и колко е зле положението.

5.   Ето две клипчета с упражнения, дано са ти от полза. Успех!
http://www.youtube.com/watch?v=TuTlCKWlMSI&list=PL3ACD91BA61BF9175&index=9&feature=plpp_video
http://www.youtube.com/watch?v=JUpmaRzA8Q0&list=PL3ACD91BA61BF9175&index=4&feature=plpp_video

6.   Колкото и каквито и диети да спазваш няма да има добър ефект ако не спортуваш и обратното колкото и да спортуваш ако не се храниш правилно (не говоря за гладуване, а за здравословно хранене) също няма да ти се получи. Другото което искам да ти кажа е че няма как да ти е лесно и в същото време да сваляш бързо килограми и да се стегнеш. За да се доближиш до тялото което искаш ще мине време (бързата работа срам за майстора) и ще трябва доста да се потрудиш. Запомни едно - щом ти е лесно значи не го правиш както трябва и няма да има ефект). За да се стегнеш няма да стане само със упражнения. Трябва тичане. И не ти говоря да тичаш 200 метра после да спреш да си се разхождаш. Трябва здраво да се потрудиш и изпотиш защото тялото има запаси от мазнини и когато се натоварва физически то ги използва, но за да се стегнеш, тялото ти трябва да изразходва тези запаси и да почне да гори калории. Затова трябва да тичаш около 40 мин. поне по 3 пъти в седмицата. Ясно ми е че това е непосилно за теб но започни например така: тичаш 5 мин. 1 ходиш и така докато не станат 40 мин. тичане, а всяка седмица увеличавай с по 1 минута. За упражненията ти препоръчвам да напише в интернет фитнес инструктор излизат много добри клипчета по които аз тренирам. Това е от мен. УСПЕХ!!! И всеки път когато ти стане толкова трудно че искаш да се откажеш си мисли за идеалното тяло което искаш да имаш.

7.   Темата е стара, но ще предложа малко по необичаен метод: вземи една раница и я напълни равномерно с тетрадки, списания, вестници, учебничи или каквото се сетиш. Сложи я на гърба (предлагам раница, за да се натоварваш еднакво) и клякай! Поне 3?20 или още по добре 4?15 повторения. За месец ще си в супер форма!