Споделена история от Спорт и красота

Трябва да сваля 15 кг. много бързо!
Здравейте, аз съм момиче на 17, ръст - 166, кг. -66. Килограмите не са ми много, в границите съм, но се чувствам дебела. Правила съм диети и свалих няколко килограма, но трябва да сваля още 15 в най-кратък срок. Може ли да ми препоръчате някои ефикасни диети и упражнения с които мога да постигна желания резултат за 1-2 месеца? Моля ви помогнете ми, не искам да бъда повече дебела!!

Коментари

1.   Мила, пълничка си си - БМИ-то ти е 24, съвсем на границата си . Постави си за цел да отслабнеш по килограм на седмица и започни някаква протеинова диета по избор и фитнес - ежедневно.
Аз в момента се боря с едни 4 кг. Добри дети ще намериш на fitnesinstruktor. com
Упражненията не са за начинаещи, по-добре във фитнеса с други хора, сам човек често „забравя“.
Бързата работа, срам за майстора - така е и с отслабването. Да отслабва човек с повече от 4 кг. на месец се счита за вредно и опасно.
Успех

2.   Преди няколко месеца правих диетата на Пиер Дюкан (потърси в интернет ) и останах доволна. Трябва да я спазваш обаче стриктно!!! И всъщност въобще не си на границата, дори си я минала-идеалните килограми получаваш, когато извадиш 110см. (за момиче, а за момче е 100см. ) от ръста си, тоест 166-110=56кг. Ти си с 9 килограма над нормата. Аз съм висока 162, и вече тежа 59 килограма. Благодарение на диетата на Дюкан свалих 6 килограма, а благодарение на новата ми работа съм свалила още 4 килограма(не искаш да знаеш колко тежах преди)... и сега не съм далеч от идеалното тегло :) Внимавай обаче със стриите, появят ли се веднъж, никога няма да се махнат! Успех в битката!

3.   Да, трябва да свалиш няколко килограма. Но на твоята възраст не бих ти препоръчала диети. Има достатъчно упражнеия, които са много по-ефикасни. Ходи на фитнес, спортувай редовно и това е. Простичко е!
Но за 1-2 месеца няма как да стане, ще отнеме малко повече време. обаче за къде бързаш:)

4.   Послушай номер 3 и в никакъв случай не започвай диетата на Дюкан, една позната буквално осакатя от нея!

5.   Какви диети бе момичета, само секс ви трябва, намери си приятел, правете всеки ден секс и ще видиш как сама ще почнеш да искаш да си хубава и няма да се тъпчеш. Щото квото и да си говорим вашто си идва от лакомия. Жените ядете като прасета, нямате насита, плюскате сладко, по1-2 шоколада на ден, нали виждам, всеки ден ям навън, че то по съседните маси жените ядат повече от мене, аз съм мъж 100 кг, но такова плюскане не съм виждал.

6.   Напротив границите за нейните килограми според индекса са до 68 така че си си в нормите. Направи японско чудо- има ефект.

7.   Не прави диети, а просто не яж от Мак Донълдс и KFC. Един ден тичай (ама не 100м и да кажеш "Искам тортичка"), един ден ходи на фитнес (задължително с инструктор!!! ), един ден карай колело, един ден тичай по стълби (не в блока ти, намери си стадион) и така си ги редувай, но всеки ден си прави коремни ( три серии по двайсет, два-три пъти на ден, всяка седмица си добавяй по десет двадесет коремни, зави си от възможностите ти) и не само, че ше отсабнеш, но и ще направиш върховно тяло, нещо, което с диета не става! Те са за наистина дебели хора и за спортисти, за по-добър ефект с тренировката, а при спортистите по-специално при бойните изкуства по-слабите имат по-бързи движения, а не за пълни. Потресена съм, че момичета на по дванадесет, петнадесет и седемнадесет с пет-шест излишни килограма избират диетата, защото ги мързи да тичат... Остави шоколада и положи малко усилие!!!

8.   Заеби няма да стане! Номер 5 е обяснил ситуацията.
И аз гледам жените около мен. Вие просто не възприемате като ви се говори. Вършите откровени простотии и накрая мрънкате:Ама аз всичко опитах и не мога да отслабна.
Пак ти казвам не се хаби нищо няма да стане!

9.   15кг. ама много бързо. Хех много телевизионни реклами гледаш

10.   Суетата завладя света. Хората вярват в неща, които нямат нищо общо с истината.
Търси истината. Бог да ти помага.

11.   Здрасти. Аз съм на 14 години момче. Висок съм 1 76 и тежа 73 килограма. Искам да ми дадете 1 съвет. От 2 дена тренирам стри фитнес :D. Искам да ми дадете съвет какви упражнения да направя за да имам хубаво тяло и когато тренирам не да ослабна а напротив искам да напалнея. Моля ви дайтеми съвет.