Споделена история от Спорт и красота

Кажете ми от къде мога да си взема удължения за коса / екстеншъни ?
Здравейте :) Бихте ли ми казали сайтове, от където мога да видя коси за удължение, но да не са някакви боклуци чак? Много искам дълга коса, но докато ми порасне ще мине дооооста време. Аз гледах в Продавалник и още 1-2 места където намерих, но нищо не намирам за мен. Много ви моля, кажете ми вие от къде сте си поръчвали или сте гледали, че има удължения :))) Също така, някой може ли да ме информира относно вшиването на коса - в салоните ли става, какви са горе-долу цените, първо си купуваш коса и си я носиш да ти я вшият ли, с 2 думи - всичко, което трябва да знам ако искам да използвам този метод. Ако не знаете, все пак ми предложете сайтове :) Много ви моля :)))

Коментари

1.   аз ти препоръчвам с клипси да си я прихващаш. Вшиването много ще утежни твоята, а с клипсите се удължава "живота" на екстеншъна иначе сайтове bgunique. com, kosabg. com и др. Дано съм била полезна ;)Габи 18 год.

2.   Питай във фризьорски салон, там ще ти предложат.

3.   В никакъв случай не си пришивай или лепи коса. По-добре си вземи на треси - представляват отделни (колкото си прецениш на брой, дължина и вид) парчета коса със зашити в горния край няколко малки щипки. Не само, че е по-щадящо за твоята си коса ами и можеш да я слагаш и сваляш когато си поискаш, без да се налага да ходиш на фризьор. Ако имаш възможност, купи си естествена коса, изкуствената колкото и да я хвалят е боклук. Естествения косъм ще можеш да го третираш почти като твоята си коса. Пришитата или лепена коса стои добре първите няколко дни и после ще береш ядове. Да не говорим, че в зависимост от това, колко бързо ти расте твоята коса, ще трябва на 2-3 месеца да ходиш на поддръжка - да ти я повдигат, там където твоята е израснала. Това са допълнителни разходи. Миенето на такава коса също е трудно. А като решиш окончателно да я сваляш може да припаднеш като видиш колко коса ще ти падне. Са сайтове не мога да ти кажа, понеже аз си купих моята коса от фризьорката при която ходя, но в интернет има много информация със сигурност.

4.   От авторката : И аз си мислех да си взема на треси, но не мога да си намеря като моя цвят :( В интернет търсих и още търся, но каквото намеря няма моя цвят, а не искам да се боядисвам... Ето да ви покажа какъв цвят търся - http://prodavalnik. com/trsya-udlzhenie--ekstenshn--s-tsvyat-kato-na-snimkata-55---70-sm-dlgo-i8684737
Тук гледах в гугъл снимки от каталози на бои, за да намеря моя цвят и тези 2 нюанса на кафявото най-много ми изглежда сега, че се приближават до цвета ми. Косата ми не е някакъв постоянен цвят, ами през топлите месеци леко изсветлява, зимата малко потъмнява.. Много е странна с 2 думи :D По принцип ми харесва това, но сега като искам удължение, не особено ;д
Сега ми хрумна нещо _ Дали ако не си взема удължение, което изглежда хубаво като качество и да го боядисам в цвета от каталога ще стане? Ще си купя такава боя и готово :)))
Ще се радвам, ако някой ми даде сайт, в който да има хубави екстеншъни, но не на космически цени... Също така, ако можете да ми покажете каталог на бои, които ги има в България и да има тези 2 цвята, които ви показах, защото вижте къде ги видях - http://mgcosmetics. bg/product_info. php? cPath=30_41_50&products_id=76
на 3 ред - 3 и 4 цвят. Само не мога да разбера марката на боята за коса, не ми изглежда известна. Ако можете да помогнете, ще се радвам :)

5.   Здравей, моята си е купих от www.kosilia.com и съм много доволна, все още е хубава, като не я поддържам с нищо специално, а и мина гаранцията отдавна(а тя е година), каня се да си взимам пак, и то само защото ще сменям цвета, а тази едва ли ще издържи от черно към русо, след толкова боядисвания, които съм правила.. :) Косата е цяла, ти трябва да си направиш тресите, с твойте размери, което е още по-добре ;) клипсите са отделно и това е общо взето. Аз сама си измерих и направих 2-ни треси, заших клипсите и бях готова! Ако не си сигурна, че можеш да го направиш сама, има фризъори за тази работа по принцип, не взимат много :) Дано съм помогнала :P Зизу, 20год.

6.   до номер 5 от авторката :) : чувала съм за косилиа, но не намирам като моя цвят.. а ето го и него - http://prodavalnik.com/trsya-udlzhenie--ekstenshn--s-tsvyat-kato-na-snimkata-55---70-sm-dlgo-i8826629
всъщност сега като се загледам, май шоколадът е като моя или не? тъй като гледам снимките, че са със светкавица и като сравня и моята със светкавица, изглежда това е моя цвят..
Иначе и да си взема, не знам как да си сложа клипсите, лесно ли се пришиват?
Също така, тук пише http://kosilia.com/gallery.html
Права / чуплива коса 55 см (1см= 1лев)
Клипси, щипки (1 брой - 2 лева)

Цена за 3 двойни реда (треси) 140 см – 140 лева
Значи косата е 55 см дълга и общата цена е 140 лв, като са 3 двойни треси, правилно ли го разбирам? :)

7.   Аз имам два вида, чисто нови и естествени са и не ги ползвам, държът на всякакъв вид третиране, едната е руса на 3 реда, другата е кестенява на 2 реда, ако желаеш мога да ти пратя снимки да ги видиш и ако ти харесат взимай ги :)

10.   Кестенявата коса продадена ли е?

11.   Със сестра ми си закупихме от Лукс Екстенд - тя руса треса, аз кестенява. Много сме доволни и двете. Дори безплатно ни ги оформиха. Добре че попаднахме на тези коси, че що боклуци преди това ни пробутваха от други места.

13.   Номер 7, как мога да се свържа с теб, ако още имаш русата

15.   Здравейте аз имам 2 пакета коса с по 3 двоини реда всеки пакет 55 см и ги прпдавам за 120 лв и двата пакета. Закупена е от салон Ванет

16.   Здравей номер 15 :) Гледам, че продаваш удължения от салон Ванет.Това в Бургас ли е? и ако да, защо ги продаваш.Въпросите ми са свързани с това, че гледах тяхни одължения във ФБ и реших да отида до там, за да си купя, ако имаш информация как изглеждат и хубави ли са, може да споделиш, за да не се разкарвам напразно.Също така ако някой знае магазини, който имат в наличност разнообразие от коси в градове като Пловдив,Стара Загора, моля да сподели.

17.   Здравейте, аз също си търся удължения.. гледах в няколко магазина и различни сайтове, но цените са космически.. Не искам да си купувам изкуствена коса, защото от познати знам, че изглежда зле. Четох всички коментари.. Моля Ви споделете ако може някой от личен опит.. от къде закупувате удължения и от къде аз мога да си взема. От София съм, благодаря ви предварително.. :)

18.   Номер 17 аз продавам тъмно кестеняви удължения, който съм слагала два пъти: на изпращането и на бала! Купена е от Салон Ванет (160см ширина на треса). Косата е истинска-не е боядисвана и е качествена! Ако желаеш мога да ти пратя снимки! :)

19.   Най-добре питай някоя фризьорка. Тя най-добре ще може да ти каже, кое е подходящо за твоята коса, пък и след това ще ти го прикрепи. В някои салони дори продават екстеншъни. Имат и мостри и като се разберете с фризьорката какво ще ти отива тя ти го поръчва и в уречения ден и час отиваш и тя ти удължава косата. Мисля, че така е най-добре, защото в крайна сметка фризьорката е специалист и можа да те насочи най-правилно.

20.   Здравейте доволни ли сте от косите на Салон Ванет

23.   Номер 15 какъв цвят са тресите и налични ли са още? Интересувам се от тях.

24.   Здравейте мили дами, някоя скоро поръчвала ли е от Лукс Екстенд? Преди 4 дни поръчах, но имах въпрос относно доставката. Не отговарят нито през телефонен номер, нито фейсбук...