Споделена история от Спорт и красота

BB cream
Здравейте, момичета! Имам въпрос към вас: Ползвали ли сте въпросния продукт и какви са вашите отзиви към него. Аз съм младо момиче и ми омръзна да се цапотя с разни фон дъо тени, за това реших да си взема такъв крем. На нашия пазар до колкото знам има 3 вида ББ кремове - на Гарниер, на Лореал и на Мейбълийн. Някоя от вас пробвала ли ги? Доволни ли сте от този вид продукт? Много ще се радвам, ако споделите вашето мнение и опит! Благодаря предварително. Хубав и усмихнат ден, дами!

Коментари

1.   Аз съм ползвала на Гарниер. Не е лош крема, наистина просветлява тена и го прави равномерен. Лошото поне за мен е, че е малко по-мазен и трябва да се слага по-малко количество. Но сега виждам, че Гарниер са пуснали такъв и за мазна кожа. Другото което не ми харесва е че ми е тъмен цвета. Аз съм с по-светла кожа и си бях взела по-светлия нюанс, но дори и той ми е тъмен. Иначе крема овлажнява, изглажда тена и прави кожата сияйна. Наистина няма нужда да слагаш фон дио тен след това. Ако сложиш дори малко, става така все едно си прекалила с фон дио тена. Другото което ми направи впечатление е че дори след като си махна грима кожата ми е по-освежена и с по-бистър тен. Единствения за мен недостатък както казах е цвета и това че е по-мазен, но аз имам мазна кожа, ако твоята е суха мисля, че ще ти е добре. Ако не може да пробваш този за мазната кожа, аз него не съм го ползвала.

2.   Това запушва ли порите като фон дьо тена или си и просто крем... и аз мисля за зимата да си взема защото кожата ми е много бяла тогава, и просто всеки недосатък си личи (не ползвам фон дьо тен и не искам, на 18 съм все пак... )

3.   ползвала съм и двата вида бб крем на гарниер.. въпреки отзивите че този за мазна кожа бил по хубав.. аз не съм доволна.. първия който пуснаха на пазара поне ти прави кожата сияйна този придава един маска ефект на лицето.. нито става мека нито сияйна.. аз ползвам бб крем и отгоре нанасям фнд на буржоя 123 перфект.. много лек е и коригира нередностите защото има частици коректор в него.. това е мит че фнд запушва порите.. аз преди да започна да ползвам фнд постоянно ми се обриваше лицето заради мрасотията която полепва от въздуха.. от както ползвам нямам такива оплаквания а и грима ми е пълен така..

4.   Аз в момента ползвам този на Мейбълин. Преди няколко дни, като се върнах от море си го взех, точно с мисълта да си слагам от него върху тена, вместо фон дьо тен, обаче определено не очаквай да има същите свойства. Придава леко оцветяване... само толкова. А и ми идва леко сух, под него си слагам друг хидратиращ крем. Няма никаква покривност. Иначе като основа на фон дьо тен е идеален. Но всяка кожа си е индивидуална, може на теб да ти е добре, защото аз имам разширени пори и малко белези от акне, а този крем като че ли ми ги подчертава допълнително.

5.   Аз скоро разбрах, че изобщо съществува такова нещо и ми стана любопитно. Чудя се дали и аз да си взема. Не искам да се мацотя с фон дьо тен. Кожата ми е мазна, имам белези от акне /не твърде много/ и понякога ми излизат пъпки, но после се махат. Четох някъде, че такъв крем помага при акне и белези от акне, защитава кожата от слънцето, че не стои изкуствено.. , но не знам.. чудя се дали да си взема.

6.   Номер 5, не очаквай чудеса от този крем. Няма особена покривност. Ще ти се наложи върху белезите и пъпчиците да слагаш допълнително коректор.

7.   Мерси, номер 6. 5 съм. Иначе пъпчиците ми се махнаха, най-вече исках да прикрия едни петънца от акне, които ми бяха останали.

8.   Вчера ползвах едно тестерче на ББ крема на Лореал(Loreal Nude Magique) и искам само да споделя, че е страхотен!!! А аз по принцип бях много разочарована от тези ББ кремове. До сега нито един не ми харесваше, но този на Лореал е направо страхотен. Има покривност, много лесно се разнася и не остават ивици, а същевременно ефекта е все едно си без нищо. И смятам да си го взема въпреки високата цена(в сравнение с някои други марки)... Отделно прочетох, че има и UV филтър, което за лятото е идеално.

9.   Ще може ли да прикрие лунучки

10.   http://spodeli.net/15/story-48312.html Спрете да правите теми без да се поразровите малко!!! Темата е съвсем скорощна и не беше нужно да има още една!!! И не, не хейтвам но е факт, че там пише всичко от което се интересуваш и не беше нужно да питаш повторно! :)

11.   Номер 10, явно не си обърнала внимание, но тази тема е от преди 9 месеца, не е нова! :)
Номер 9- напълно не може да ги покрие, но може да ги направи по-малко видими..