Споделена история от Спорт и красота

Очна линия
Искам да попитам опитните, мислите ли, че очната линия без сенки само с пудра и фон-дьо тен е красива.. И доволни ли сте от тази на Голден роуз и каква ако сте колко срува и с каква четка да си взема.. И последен въпрос виждала съм мн момичета с очна линия а отдолу отново мн черно -Пак ли слагат очна линия или вече отдолу само молив за очи или пък съм виждала примерно края на окото е направен с дебела извивка (говоря за външен край), която продължава и слива външния край на окото с долната външна част, но долната линия не продължава към вътрешния край на окото, това как се прави.. Благодаря, на тези които отговориха на тъпите ми въпроси!

Коментари

1.   Мисля, че е добре. Предпочитам го пред 300 тона грим. По принцип си слагам само очна линия и спирала и ми харесва ефекта. За долната част на окото също може да се сложи очна линия. Но най-добре да е водоустойчива или поне да си сигурна, че е качествена. Обикновената течна не е подходяща за долната вътрешна част на окото (макар че аз си слагам по много малко и много внимателно и нямам проблеми). Не съм използвала на гоудън роуз, но не съм и чувала лоши отзиви. Доволна съм от тези на She.

Това за което ми говориш се прави лесно. Просто си слагаш на горния клепач и накрая извиваш на вън удебеляваш от средата до края и отдолу слагаш леко в края максимум до средата. Не отвътре а точно под миглите, за да не е прекалено.

2.   Естествено, че е красива без сенки очната линия а имам няколко ама не са до мене в момента за да ти кажа марките а другото не мога да ти го обесня така....

3.   ето ти отговора влизаш в Youtube и пишеш Makeup tutorial eyeliner, и си готова

4.   Недей да слагаш отдолу очна линия! Ще си навредиш на очите и то МНОГО! Повярвай ми!

5.   На мен ми харесва 100 пъти повече само очна линия, без сенки или най-много някакви "голи" да са :) За марка не мога да бъда много полезна ползвала съм две до сега на голдън роуз една ама това беше преди мнооого години и не знам вече дали има такава, сега съм с една на импала тип молив ама тя малко не пуска и тряба хубаво да я разтръскам за да пусне. И двете са ми били с твърда четка, много по-лесно ми е, на мен лично ми е нвъзможно да си сложа с мека четка :D

6.   Може да се каже, че съм от опитните-макар, че от 3 години взех да си слагам очна линия. С мека четка е по-удобен вариант, поне за мен. На голден роус използвам и съм доволна-дебелата извивка също се прави с очна линия, както и под окото-потърси в youtube или във vbox.. във вбокс даже има и на български... потърси и виж!!! И, както казаха и преди мен, не прекалявай с очната линия, защото доста уврежда очите...

7.   Аз си слагам очна линия отгоре и отдолу, но предпочитам под нея да сложа сенки, сиви са ми любимите на Мас, очите ми са много тъмно кафяво и стои много яко и всички ми го казват. Харесва ми да съм с подчертани очи, а и ми отива. Моята очна линия е на Benefit от Sephora съм си я взимала, много е добра. Но внимавай ако си с малки очи си слагай само на горния клепач, защото иначе оптически още повече смаляваш окото.

Morello^^

9.   Не си слагайте отдолу omg!!!! Нямате представа колко ще ви се увреди зрението точно от очната линия. Говоря от опит!

10.   Аз използвам очна линия на Essence с две страни за 6, 89. От едната страна е ултра тънък писец а от другата е по-дебел. Препоръчвам ти я! Надявам се да съм ти помогнала :).