Споделена история от Спорт и красота

Проклетият ми апетит!
Здравейте. Аз съм на 12 години.. имам ужасен проблем с моите килограми и апетит! Тежа 87 килограма - висока съм 1. 66! Имам стрий на всички възможни части на тялото ( ханш, корем, крака, ръце, гърди )... Искам да ми помогнете моля ви! Имам големи гърди, които, ако отслабна ще виснат като на бабичка! .. Не искам да стана модел или кукла барби! Мечтата ми е да стана максимално 1. 70 и да бъда поне 50 килограма!! Училището започва имам 20 дни! - Дали за 20 дни поне 10 килограма имам ако, се храня само с плодове + пия много вода ( по принцип пия по 6 литра на ден ). Стрийте са на по 3-4 месеца и все още са червени, а не лилави и все си казвам, да се успокоя.. но уви.. станах 90 кила.. една голяма тлъста буца сланина... Моля ви дайте ми предложение за 1 диета ама ТЕЖКА, която да има и спортуване --.. препоръчайте ми някой крем против стрий поне малко от малко да станат дребни и полу незабележими.... Вярвам в това, че ако наистина се захвана ще успея и заедно с диетата и крема за против стрий може да се махнат поне малко!

Коментари

1.   Здравей!
Аз съм момиче на 15 години.
Аз тежах около 60 кг. и за два месеца успях да сваля 10 килограма. :) И започна да си личи чак след първия месец резултата. Не яж тестено и мазно, повече плодове и зеленчуци, много вода ( в твоя случай 6 литра са добре ) и тичай по 20 минути сутрин и вечер на пътека или навън - сутрин по 40 минути в парк или някъде другаде на свеж въздух ще ти се отрази добре и има резултат. :) Скачай на въже по 20 минути също, клякай-ставай, коремни преси.. Отделя около час и половина за тренировки, не е толкова страшно. :) Съмнявам се да отслабнеш толкова бързо за 20 дена, но поне ще започне да си личи ефекта. :) Спокойно, ако има желание - има и начин.

2.   как може да искаш да тежиш 50 килограма при раст 1. 70? Аз тежа 51 килограма при ръст 1. 66 и се имам за слаба опитай се да стигнеш 60 но под 55 не падай преди няколко месеца бях 60 килограма но започнах да ходя на фитнес спрях сладко, хляб и сега вече си ям но по малко. Успех в отслабването

3.   Горещо ти препоръчвам 90 дневната диета като за начало съчетано със някакъв спорт. Като цяло тази диета не е тежка, но трябва да я спазваш точно! Тази диета дава страхотни резултати при хора, които имат да свалят доста кг като теб. Из форумите ако се разровиш има хора, които са отслабнали с нея до 25-30 кг! Хубавото при нея е, че организма получава от всички необходими хранителни вещества и не се лишава от нищо. Разрови се в нета и прецени :)

4.   малиии-хирургическа операция за стриите. Фитнес диета-свалящ до 50кг и после като станеш 50кг-с фитнес качваш мускулна маса да кажем 15кг-или ако можеш 20 кг мускули и ставаш с бърз метаболизъм. Друго решение за тебе няма

5.   Виж сега детенце...10 кила за 20 дни НЯМА как да стане. Препоръчвам ти да ядеш - месо, яйца, мляко, сирена, зеленчуци и плодове. И това не само за 2 седмици, а няколко МЕСЕЦА! Аз съм на тоя решим вече почти месец и съм почти 5 кила по-лека. ЧУДЕСА НЕ СТАВАТ!!!!!!!!!! РАЗБЕРИ ГО! Разбирам те за килограмите, макар че аз лично на 12 г. май не бях 90 кила.. Но пък за сметка на това сега съм 93...

Та...запомни и още нещо - колкото по-бързо сваляш кг. толкова по-голям е шокът за организма ти и толкова по-бързо после ще се върнат ДВОЙНО! ЗАТОВА спазвай решима който ти казах и пий по 2-3 литра МАКСИМУМ вода..кви са тия 6 литра, да не си някоя водна жаба :D Айде наслука!

6.   Аз това лято бях на диета: хляб, диня, сирене и вода, нищо друго без да гладувам и за 15 дни отслабнах с 14 кг. Движението е също много важно, затова реших да чистя в къщи, вместо фитнес всеки ден чистих целия апартамент от стъклата до пода и банята с гъбичка за чинии без препарати. Доста добра тренировка е, да изтъркаш вратите у дома с мокра кърпичка.

7.   Всеки би ти казал, че на такава възраст не е хубаво да се спазват диети и все пак аз горещо бих ти препоръчала 90-дневната диета, защото не се лишаваш от нищо. Ядеш, дори има ден, в който се ядат само пици и сладкиши и отслабваш и то трайно, ако я спазваш стриктно!! Движението не го изключвай поне, за да задържиш тези килца и да не качваш нови..

8.   Авторката: Благодаря за вашата подкрепа! Ако имате още идей казвайте, ще опитам от всичко...

9.   Скъпа, нямаш нужда от повече идеи! Послушай мен, №3 и №7 - 90 дневната диета е решението! Много мои познати я ползваха и резултатите бяха много добри! Опитай и я спазвай редовно - гарантирам ти резултатите!
Успех от мен!