Споделена история от Спорт и красота

20 кг за 1 година?
Здравейте! на кратко ще ви обясня -
Висока съм 1. 69 тежа - 80кг, и искам да сваля 20 килца, защото аз съм цял слон! Не приличам на нищо, а имам голямо желание. Но не знам как да ослабна, понеже до сега не съм пазила диети и нямам, опит.. Моля ви дайте ми съвети, със който е сигорно че ще отслабна.. Благодаря предварително, и се извинявам ако има правописни грешки!

Коментари

1.   Има над 20 теми тук по този въпрос! Да си беше направила труда да ги прочетеш нямаше да е зле, освен това в интернет е пълно с информация как се отслабва. Най-лесно е на готово нали? Разрови се, позаинтересовай се. Не е трудно!

2.   Дюкан!!!

3.   От авторката..
Номер 1 не съм искам критики.. Сега защото ти, нямаш проблема това не означава да си хейтър! Случайно от теб, не съм искала съвет!
Благодаря за оделеното внимание! :)

4.   3, къде видя хейтърство в думите на номер 1? Напълно е прав човекът. А ти ако си такава мързелана и повлекана във всичко с което се захванеш, изобщо не се учудвай защо са ти такива килограмите! Почти мога да ти предскажа бъдещето, с каквото и да се захванеш...

5.   Авторке, нито съм хейтърка, нито пък те критикувам. Но тук сме се нагледали на хиляди теми за отслабването. Има специален раздел за тази работа.
Ти на колко си години? За първи път ли влизаш тук и използваш интернет? Не знаеш ли, че никой не може да ти каже с точност как да свалиш 20 килца, при всеки човек е индивидуално, при едни една диета, при други друга. Пробвай и виж кое ти най-полезно.
И да не кажеш, че хейтвам (каквото и да значи това), ще ти дам най-практичните съвети за отслабване :

1. Пийте вода

Водата е просто най-важен катализатор в загуба на тегло и отстраняването и дългосрочен план.

Вода действа като апетит подтискащото чрез водене стомаха си пълен и fending на разстояние от дехидратация, която може да доведе до неверни глад - глад.

Вода също така помага на тялото ви метаболизма на складираната мазнина, като помага на бъбреците вълни на отпадъци. Когато не пият достатъчно вода, черния дроб, който работи за предоставяне съхраняват мазнини за енергия помага на бъбреците премахване на отпадъци и става по-малко ефективни в метаболизиращи мазнини.

Лед питейна вода студена изгаряния около 62 калории на ден. Тялото ви трябва да работи за повишаване на температурата, че води до температурата на тялото. Това се равнява на около 430 калории на седмица.

2. Упражнение - Не е нужно да прекарате часове в салона. Само 15 или 20 минути на тегло лагер упражнения 2 или 3 пъти седмично, увеличава способността на тялото да гори мазнини. Мускулни изгаря мазнините много по-бързо! Използвайте светлина dumbells тегло, и ще видите резултатите от най-бързо.

3. Игнориране на Роналд Макдоналд. Вие не трябва да се премахнат напълно за бързо хранене, но трябва да го избегнат на всяка цена. Повечето от нея е гаден, лоши неща във всеки случай - ако искате дори да се простират дотам, че да го наричат храна. Ако търсите за удобство, намери по-удобен източник на храна. Освен това, повечето от това, което те служат ще се счита за "хранителни продукти", а не храна. Има огромна разлика по отношение на тялото ви е загрижен. Кръвта не са вкусовите рецептори, трябва ли да ти напомням?

4. Работа изящно

Знаете ли, всъщност можете да губят повече тегло & поддържате метаболизма уволнен до повече от това 3 до 4-кратък 10-минутен тренировки вместо 1 голяма 30-до 40 минути кардио тренировка?

Изследователски учи в университета в Питсбърг, че жените, които си разделят 40 минути кардио тренировки в 4 отделни сесии 10 минути кардио тренировка през деня ИЗГУБЕНИ 20 паунда, докато в групата на жените, които са една голяма 40 минути кардио тренировка губи само 14 лири.
Причината, поради по-кратки тренировки са по-добре е така, защото никога не давате на обмяната на мазнините горене шанс да се забави, а също и да ви помогне да отслабнете бързо.

5. Яжте пресни зеленчуци! Пресни зеленчуци съдържат много повече хранителни вещества и витамини от варени зеленчуци. Винаги се старайте да ядат пресни зеленчуци, защото, когато ги готвя, ти отнема почти половината от всички витамини и хранителни вещества. Консервирани зеленчуци се преработват, като по този начин, те съдържат по-малко витамини и хранителни вещества. Когато купувате пресни зеленчуци, винаги се уверете, че те са от пестициди безплатно.

6. Кажете не на алкохол! Ако можете да стоят настрана от алкохол, направи го! Както всички знаем, бира, ще ви дам, че специални "корем бира", и аз не мисля, че искам това. Също така, когато се напиеш това е много по-трудно да се контролира това, което ядеш.

Уверете се, че живеете с тези съвети, по този начин, вие ще останете по-здравословни и губи тегло, без да е дълъг процес, който отнема голяма част от деня си.

Успех!

Номер 1. Муцито.

6.   От Авторката -
1. Първото което ще кажа е, че не съм мързелива номер 4! Засегна ме със думите с който ме описа. Нито ме познаваш, нито нищо за да ме критикуваш..
2. Просто искам съвети, а не критики като номер 1 и 2, нямам време да влизам, на работа съм и, само влизам по 1 път, всеки ден..
До номер 5 и 2
Поне два човека да ме разберераг, Благодаря ви за съветите! : ))
Знам че сте се нагледали, на много теми но просто във такова положение съм! Благодаря за оделеното внимание : )

8.   Знаеш ли каква е диетата на Дюкан авторке?
Имаш ли ясното желание, че трябва и искаш да отслабнеш или не? Отговори си на този въпрос и тогава всичко друго!

Муцито.

9.   От авторката -
обърках, искам да кажа номер 1 и 3

10.   Успех с отслабването>

11.   От Авторката..
Мерси номер 10