Споделена история от Спорт и красота

15 кг за 5 месеца?
Здравейте. На 14 съм и съм 62 кг, иска ми се за 5 месеца да сваля общо 15 кг дали ще се получи? Сега сме Октомври месец, до Февруари дали ще си получи? Измислила съм си диета : Да кажем, че я започна то Понеделник, ще ям в Сряда и Събота. В сряда ще ям по 1 ябълка към 15:00 часа. А в Събота ще ям разхлабително шоколадче, една приятелка ми каза, че като го изядеш и след това като ходиш до тоалетна и си с половин килограм надолу. А отделно всеки ден по 100 коремни преси, а в Събота ще тичам 2 часа. С този режим дали ще сваля за 5 месеца 15 кг?

Коментари

1.   С този режим ще почнеш да припадаш по улиците! Спорта върви с балансирано хранене. Организма има нужда от енергия (храна). Как ще имаш сили за коремни преси или каквото и да било физическо натоварване ако не се храниш? Отиди при фитнес инструктор, нека да ти изготви програма и режим на хранене. Това е най-лесното, което можеш да направиш. Не казваш колко си висока, но 15кг. не са никак малко за сваляне. Натоварването става постепенно. Не може още първия ден - 100 преси. А и килограмите нямат общо с визията. Всичко е до структура. Аз например излеждах доста слаба: при височина 176см бях 56-57кг. На 17 години обаче със същите данни изглеждах по-едра. Може би защото спортувах доста по-активно. Сега съм на 35 години, раждала съм, пушех, но спрях преди три месеца, в резултат на което качих няколко килограма. Сега съм 63-64 кг. и изглеждам като на 17години ;) Е, шегувам се, но искам да кажа, че се чуствам страхотно. Ходя редовно на фитнес и се храня когато и колкото си искам... Ти предполагам догодина си абитуриентка. Иначе защо такива драстични мерки за такива срокове? ! Здравословно и балансирано хранене плюс спорт - това е тайната :)

2.   И след две седмици ще си два метра под земята!
Аман от момиченца който дори не са си направили труда да видят що е това диета, наднормено тегло и т. н. Интернет бълва с информация, малко мозък трябва!
Свалянето на килограми не е само спиране на храната!!!

3.   Общо взето си писала само глупости. Не си писала колко си висока, така не мога да преценя дали изобщо трябва да отслабваш.
Тичането помага, коремни преси прави, когато се отървеш от излишните мазнини.
Не ограничавай храната си чак толкова. За пет месеца имаш достатъчно време да осигуриш фигурата, която искаш.
Успех :)

4.   За да правиш коремни преси, трябва да имаш енергия-а като не ядеш нямаш енергия. И тия шоколадчета не на всеки организъм действат и са гадни на вкус. Просто яж редовно, но по-малко от обикновено. Забрави за пици, мекици и т. н

5.   На тези години няма да отслабнеш. В пубертета си

6.   Голяма си шматка, виш сега най лесния начин да отслабнеш е като ядеш от всичко ПО ЧЕСТО АМА ПО МАЛКО. Отделно всеки ден по 1-2 часа бягане, лицеви опори, коремни преси, така хем кожата ти ще се стегне, също така и мусколите на корема и второ че ще си по енергична. Трето не се занимавай с гладувания ще хванеш гастрит, анорексия и отиде ти здравето че даже и живота... Също така няма да е зле да видиш този сайт от полза ще ти е fitnesinstruktor. com Айде УСПЕХ :)))

Карол*********

7.   Няма да издържиш на тоя режим и 2 седмици... или ще станеш анорексичка или ще припадаш по улиците и като си възвърнеш храненето пак ще качиш, последствията хич няма да са добри... Хапвай плодове, зеленчуци и месо и спортувай!! без сладко, газирано и тестено.. или пък пробвай 90-дневната диета... но не и твоя измислен "режим"...

8.   Чуден режим, който ти подсигурява пряк път към гроба. Екстра е. Шегуваш се, нали? Искаш да видиш колко възмутени отговора ще получиш. Няма начин да си толкова глупава, че да вярваш, че можеш да ядеш два пъти в седмицата, и то ябълки и разхлабващи шоколадчета.

9.   Само с 90 дневната диета можеш да свалиш толкова кила и да ги запазиш. с тая твоя диета най-малко ше си навлечеш някоя болест и не си мисли че ще отслабнеш с нея. да ще отслабнеш и после ще ги качиш тройно. пробваи с 90 дневната. ядеш си всичко и отслабваш. моят приятел се хвана за главата. вика лапаш и отслабваш:D