Споделена история от Спорт и красота

90 дневната диета
Здравейте имам няколко въпроса тази диета. Чела съм много добри отзиви от нея, но някой може ли да ми каже горе-долу за тези 90дни колко килограма се свалят.
Друго, което ме притеснява За Белтъчният ден: храненията трябва да са през 4-часов интервал
Бобов ден: храненията са през 2-часов интервал
Въглехидратен ден: 2-часа интервал
Плодов ден: интервала е между 1 и 2 часа, но изяждането на един плод се счита за едно ядене. Това много учудва и не мога да разбера.
Благодаря предварително :)

Коментари

1.   Правите си гаргара със здравето, но не се учудвам - като ви завладее страха и паниката сте готови на бруталните глупости.

Разберете, че за да сте здрави, силни, жизнени, със здравословен процент мазнини (а не просто "слаби", защото повечето от вас са слаби, но с висок процент мазнини - skinny-fat) трябва да се опрете на следните фундаменти: качествена храна, качествена физическа активност, качествено възстановяване (сън, липса на стрес)

Всичко друго процъвтява, заради страховете Ви

2.   Аз я започнах на 23 май и финиширах август, не помня точно коя дата.. След 1-ви воден бях -7 кг, след втория още -7 и на третия месец -6... Общо някъде към 20 килограма... При мен се бяха натрупали килограми след бременност... Колкото повече имаш за сваляне, толкова повече сваляш.. Но се иска строго спазване на дните... Този интервал е, за да може самия организъм да разгради и усвои храната, и да не се натрупва преработена с нова храна. За да усвои тялото белтъчините са му нужни 4 часа, въглехидратите 2 и плодовете 1... Ето как се хранех аз...
Сутрин- кафе без захар, плод 1 брой..
Обяд 12. 30 (обилен обяд) в свинско или пиле с огромна салата и 1 филия хляб.. Може и кайма или телешко или сиренце... Редовно си хапвах сирене и кашкавал пане..
Вечеря 20. 00 каквото е останало от обяда..
2-ри ден
всяка сутрин едно и също
Обяд 12. 30 пържени картофи или боб или консерва царевица или картофена салата
Вечеря 20. 00 каквото е останало
3-ти ден
закуска
обяд тостер без месо, или пица с мн малко кашкавал без месо или макарони с доматен сос или нещо сладко
вечеря сладко и черен шоколад..
ЗА ПЛОДОВЕТЕ, ако решиш да изядеш 1 плод е едно ядене... Ако изядеш 2 ябълки е 1 ядене, но изядеш ли 1 ябълка и 1 банан, това е грешка... Когато ядеш плодове си неограничен в бройките а само в разнообразието... Трябва да бъдат от 1 вид.. И ако си изяла 1 или 3 ябълки трябва да изчакаш 1 час за банан... Фреш се брои за ядене, за това като си направиш обяда или вечерята не го консумирай с фреш или айран..
Надявам се да съм ти била полезна, ефект има стига да си постоянен.... Консумирай много вода, за да има още по голям ефект...