Споделена история от Спорт и красота

Минимум 3 килограма на седмица
Свалих 3 килограма при положение, че бях слаба и при мен свалянето става доста трудно (но аз обожавам кльощави женски тела)
И така диетата не е никак сложна стига да свикнете с виенето на свят първите дни, но това ще отмине!
Единствения проблем е, че не може да се спи много т. е ставам най-късно в 8 и понякога се будя нощем.
Сутрин веднага след като станете на гладно топла вода (не гореща, но не и хладка) се изпива, това забързва метаболизма и ще ходите до тоалетна много по лесно!
Ако сте пушачка (като мен) още по-добре е горещо кафе и цигара отново на гладно!
Забелязала съм, че цигарите доста помагат тъй като притъпяват чувството на глад.
Но въпреки това не си заслужава да започнете да пушите само заради една диета!!!
След 30 минути до един час изпивате една активия (от тези в шишенце, тя също има доста разхлабително дйствие)
След един час или когато отново се почувствате гладни един банан (има много витамини и засища дълготрайно)
След това точно преди да отидете на работа/училище или там каквото имате да върщите две филиики черен хляб или една пилешка пържола на скара (без тлъстини по нея и без да я подсолявате, знам, че е малко безвкусна, но все пак това е диета)
След това си вършите задълженията когато умът ви е заинтригуван с други неща не мислите толкова за храна за това гледайте винаги да се занимвате с нещо.
Вечер не се хапва НИЩО тогава е най-мъчително, защото си изморен и гладен, изразходвал си доста енергия, но за съжаление точно в късните часове се лепи най-много и би развалило цялата система!
Ако не си твърде изтощена може да правиш коремни преси, лицеви вдигане на краката, скачане на въже или изобщо някаква друга физическа дейност (може и секс, но на мен лично в този режим изобщо не ми е до това :)
Късмет!

Коментари

1.   И след половин година си ходещ скелет!
Аман от жени с мания за скелести тела!
Няма нищо по грозно от кокалеста жена!

2.   Можеш спокойно да патентоваш името под диетата „Българска кифла“
Дори бременни и родилки я правят тази „диета“ у нас. В крайна сметка си разграждате мускулната маса. Загубата на тегло се дължи на изпразването на червата и на загуба на вода, както и на цигарите, които като всяка отрова изсмукват организма. Резултатът е една българска кифла, която до 25 г. е кльощава и що-годе приемлива, но след това представлява една сбръчкана и болна развалина, а като забременее и роди се разплува и на 35 е просто една българска лелка, която пуши 1 кутия цигари на ден. Огледайте се на улицата - половината жени са като авторката - кльощави, но не спортни и с изваяни тела, а другата половина са разплути лелки, просто защото кльощавите кифли никога не са се научили да се хранят нормално, да спортуват, а пафкат цигарите и после реват по телевизора, че здравната каса не им покрива лечението.

3.   "Диетата не е сложна, стига да свикнете с виенето на свят.. "???? Господи, какво доживяхме... Ми няма как да спиш нормално, то и сърцебиене и кръвно ще отимаш, ама какво да говоря...
Значи дефакто ядеш само сутрин? Супер, това е новата диета за самоубийци... Защото организмът рано или късно си отмъщава жестоко! А за цигарите просто нямам думи!

4.   Не мисля , че 1 и 2 са много прави. Всичко си е до човек. Аз след като родих си останах пак във форма. За диетата на авторката не я пробвайте, само ще си сринете организма. За мен най-важното хранене за деня е сутрин с чаша лимонов сок. Ако искате да отслабнете качествено тренирайте бе хора не е толкова трудно....

5.   Голяма глупост. Дори кифла ще измисли нещо по-смислено!

6.   ТОВА Е ОПАСНО!!! Не може да е сериозно, някой си прави гавра! Модераторите, къде стеее?

7.   Моля те авторке, нагледала съм се на такива. Дюкан ще измисли по-добра диета, като знаем какви са опасни неговите диети.

8.   Много си е готин Дюкан - , диетите му ДЕЙСТВАТ!

9.   Айде задръж си "умните" диети за теб, защото никой не ти е искал съветите.