Споделена история от Спорт и красота

По-гъсти вежди
Здравейте, както разбирате от заглавието моят проблем е редки вежди. Аз сам тийнейджърка. Моля ви за помощ, ако някой знае как да ги накарам да се сгъстят, с каква храна моля ви да пишете. Благодаря предварително.

Коментари

1.   Редки вежди са един от най-типичните симптоми за хипофункция на жлезата. Особено ако са рехави във външната си част.
Имаш ли излишни килограми? Уморяваш ли се лесно?
Може да подобриш значително положението като пиеш редовно рибено масло и хапваш ленено семе и орехи...

2.   Мажи ги със скилидка чесън (най-добре преди да заспиш, за да останеш така цялата нощ)!
Може и през деня разбира се, но гледай да стоиш колкото се може повече, преди да излезеш навън обаче, не забравяй хубаво да и измиеш със вода и сапун, за да премахнеш миризмата на чесън!
Докато се сгъстят може да използваш сенки или молив за рисуване на вежди, гледай да е максимално близък до естествения ти цвят!
Успех!

Didi

3.   Вземи си молив за вежди :)

4.   бадемово масло!!!

5.   Искаш да станеш Гайтан веждьо ли?

6.   Тривитаминол
Бадемово масло
Рициново масло

8.   Само молива ще оправи

9.   Мажи ги със скилидка чесън