Споделена история от Спорт и красота

Премахване на коремчето за 10 дни
Здравейте. След 10 дена заминавам на екскурзия, в хотел, където ще има басейни, джакузи, сауни ии нормално е да искаме да се позабавляваме малко там. Проблемът ми е, че имам коремче, което ще ме накара да се чувствам некомфортно пред другите. Правя коремни всяка вечер, ограничавам яденето, правя си дълги разходки, но последната седмица се поотпуснах малко и хапнах повечко ии сега искам да го махна. ;/ Та въпросът ми е знаете ли как бързо за 10 дни мога да го махна или поне да стане по - малко? :D Благодаря ви!

Коментари

1.   А не искаш ли да го премахнеш за 10 минути? Защо се сещате в последния момент? За 10 дена можеш да отслабнеш с 1-2 най много 3 килограма, но много зависи какво ядеш. По хубаво и здравословно е здравословно хранене и спорт постепенно да го премахнеш. Впрочем колко си висока и колко тежиш? Виж в нета за здравословното хранене и спорта примерно скачай у вас на въже може и без въже представи си, че имаш въже и скачай 10-15 минути или бягай. Коремните преси не помагат за отслабването, а за стягането така съм чела. Както казвам порови се в нета и ще разбереш.

М а Л к А т А

2.   То ако ставаше за 10 дни всички щяхме да сме с плоски кореми. Ако при теб става дума за няколко сантиметра или килограма има начин за 10 дни. С коремни преди корем не се сваля, то не знам дали останах хора да не го знаят. 70% ти е храненето и 30% спорта и упражненията. Намаляш въглехидратите за тия 10 дни. Не си писала пол, но подполагам си момиче, следователно можеш да си позволиш да отрежеш въглехидратите до 0. 8гр. на килограм телесно тегло да кажем. Тост, ако тежиш 50 кг. не трябва да консумираш повече от 40гр. въглехидрати на ден, ако си 60кг. не повече от 50гр. (средно) на ден. Това са хляб, сладки неща, плодове, макарони, спагети, сокове и т. н. Наблягаш на протеините. Това са яйца (колкото когато и както пожелаеш), пилешко, телешко, обезмаслено кисело и прясно мляко 0. 1% и любимата ми извара (тя може и да е пълномаслена защото обезмаслените нямат никакъв вкус). С разходки нищо няма да свалиш. За да не даваш пари за зала, кростренажори и велоаргометри си купи едно въже за скачане, струват 5 лева. Скачането на въже гори калории почти колкото бягането, тост 1000 пъти по ефективно от разходките ти ако ще и по 5 часа да са. 30 минути интензивно скачане на въже на ден ти стигат храните, които ти казах и ще имаш резултат след 10 дни. Коремни преси можеш да си правиш 2 пъти в седмицата примерно, от повече няма смисъл.

3.   Това може да стане само оперативно, но пак не е сигурно дали възстановяването ще трае само 10 дни...

4.   Глупости, има протеинова диета, виж в нета, ако я спазваш и спортуваш можеш да свалиш за 10 дена 3-4 кг., а това изобщо не е малко. Да, не е много здравословно, на понякога се налага, аз съм я ползвала веднъж, просто трябваше да вляза във форма за 2 седмици, тежах 56 кг., при ръст 1, 60, започнах диетата и всеки ден 1 час гимнастика, но имаше ефект, станах 50 кг., при положение, че ядох и малко сладко, което не трябваше да правя. И си запазих килограмите, между другото, така че не е невъзможно. Пак зависи от организма, но поне 2-3 кг. със сигурност ще смъкнеш. А иначе коремните преси наистина сами по себе си не водят до премахване на корема, а само го стягат. Пробвай с гимнастиката на Синди, аз я правих тогава, първата част, че е по-лека и изпълнима в домашни условия. Успех!

5.   Има и бърз начин да свалиш от 4-8 килограма за 1 седмица. Това става като ядеш само кисело мляко колкото, когато и както си пожелаеш на ден. Може да разнообразяваш с салата или месо поне два пъти през този период за да се предотврати запичане. Действа знам от личен опит :)