Споделена история от Спорт и красота

Килограми - как да отслабна
Здравейте читатели. Желая да ви споделя за проблемите си. Висока съм 1. 60 и тежа около 46, вече може и да са 47 кг. Не е болка за умиране, но аз съм спортистка и е важно! Ще ми препоръчате ли нещо? Как да отслабна?

Коментари

1.   Чесно казано не виждам накъде....

2.   Нали си спортистка, предполага се, че си на идеалните си килограми, какво искаш повече? Луда работа...

3.   За 160 см и 57 кг да беше щеше да си ок, освен ако не тренираш художествена гимнастика, не казваш какъв е спорта. Но след като си спортистка не мисля, че ние трябва да ти казваме как, ти прекрасно знаеш... спортът е най-важен!

4.   Ако отслабнеш се считай за анорексичка!

5.   Чакай малко 1. 60 и си 46 кг абе момиче и останалите момичета като тебе, била спортистка ами стани анорексичката тогава, защо забога си мислите че сте дебели 46 дори и 47 килограма си е супер незнам кой ти го набива в главата или ти си го набиваш в главата незнам но или тоя които е трябва да е болен или ти си се вманиячила че трябва да отслабнеш!!! Болна работа :( за съжаление....

7.   Отслабвай още как :D Аз съм 1. 70 и съм 68 кг и изглеждам ок. Това е все едно да отслабна с 10 кг, ще изглеждам смешно :D

8.   От авторката- да, тренирам художествена гимнастика в София.
Проблемът е, че съм от елитните състезателки и не мога да си позволя целулит! Не приемам вашите критики, спестете ги! Искам предложения!--Благодаря--

9.   Ми за гимнастичка си доста едра, сигурно си една такава широкоплеща и дебелобедра, шкембеста и широкогъза.... с тия 46 килограма къде се буташ! По-добре смени спорта, щом с гимнастика не си се вкарала във форма, опитай като дискохвъргачка, щангистка...

10.   хаххаха номер 9 ме уби хаххахаххахаххаха немога да спра да се смея... момиче мисля че няма нужда да отслбваш колко трябва да са другите момичета щом се считаш за пълна или не трябва да си позволяваш целолит че ти като тренираш редовно надали ше имаш някога ;) не се притесняваи за 160, 46 км са много малко ти сигорно приличаш на анорексичка пък искаш още да отсалбнеш недеи според мен не ти трябва..!!! Много като тебе вече плакаха ;))!!!

11.   Ох боже, номер 9... Супер си.

Мила... не виждам проблема, но той май е на лице. Виж сега и после тръгни да ставаш щангистка -Номер 9... о боже.

Аз съм 1. 52; 43 кг; 19 - годишна и нося 35 номер обувки. По професия съм фолклорен танцъор, като близо 13 - 14 години си упражнявах фолклорните танци. В гимназиалния си период съм завършила това. Бях най - ниската и най - слабата от класа и момичето, което ядеше невероятни количества храна. Пред бях 45, но откакто приключих с танците съм 43 ( не питайте как, просто сега изразходвам по - малко енергия и ям по -малко). Имам страхотна фигура, защото с този ръст, не мога да искам по - малко или повече. То би било ненормално. В мен са влюбени трима мъже, още 5 ме харесват, а други си мечтаят за мен. Това означава, че изглеждам добре. Тези 14 години, добре се отплатиха, но... това ти е проблема, нали? Не може в художествената гимнастика, да искат по - малко. Във всеки спорт си има критерии, а на държавния ансамбъл '' Филип Кутев'' искаха еди си колко ръст, еди си колко бюст, килограми... Разбираш ли? Във всеки спорт е така. Имат критерии, но... за мен ти не си спортист. Аз с моите 1. 52 см, съм 43 кг, а бях 45, а ти със своите 1. 60 см и килограми 46... сигурно си скелет, който се чуди къде са му килцата. Опомни се... Сигурно мязаш на бившия ми и той със същите габарити. Нещо ти се е бъгнал мозъка, нали?

Ел:)

12.   Лелей, направо си конкуренция на Фидосова, спор да няма.
Абе кога ще си избиете от главите тия дивотии, бе? Как не осъзнахте, че здравето ви е най-важно!