Споделена история от Спорт и красота

Упражнения за отслабване
Здравейте! Моля ви да ми препоръчате някакви(може и трудни) упражнения за бързо отслабване, като се има в предвид, че нямам да свалям кой знае колко(около 4 - 5 кг. ). Вече тренирам плуване (по 1 час два пъти в седмицата) и се качвам по стълбите към къщи (към 100 стъпала) по два пъти на ден. Всяка вечер се разхождам по половин час и съм ограничила храната почти до минимума като не ям никакви боклуци, а само зеленчуци и определени плодове, така и яйчен белтък и пия по 3 литра вода на ден, но все пак ако има някакви упражнения от, които мога да постигна бърз резултат, моля кажете.

Коментари

1.   Много скоро ще започнеш да припадаш... Прочети що е то калориен баланс и калориен дефицит и започвай. Махни ходенето по стълбите че е чак дразнещо тъпо. Избери си спорт който да те изпотява и да ти е интересен и си го практикувай. Успех!

2.   От авторката:
Добре, но само не разбрах какъв е проблема с качването по стълбите като се има в предвид, че това е едно много добро упражнение и много диетолози го препоръчват.

3.   Бързи резултати колкото щеш. Трайни и здравословни, обаче? Изисква се трайна промяна в мисленето и активността ти.
Оптималната скорост на сваляне на ИЗЛИШНИ килограми е 0. 5 кг на седмица. Понякога ще е повече, понякога - по-малко. Но се изисква здравословно и правилно хранене преди всичко, комбинирано с достатъчна ежедневна активност и периодичен спорт. Готова ли си да превърнеш плуването си от временен период на спортуване в навик?

По принцип съм чувал, че плуването не е оптималния спорт за сваляне на кила. Вярно, напряга всички мускулни групи, но в същото време тялото ти отделя много енергия да поддържа телесната температура във водата, което от своя страна отключва апетита ти веднъж като излезеш от басейна.
Така поне съм чувал, де.

4.   Какви упражнения бе... здравословно се отслабва с по-малко ядене, с достатъчно сън и то не да лягаш посред нощите, и със спокоен живот, без стрес и душевни терзания.

5.   Само глад помага, нищо друго. спираш да ядеш тестени изделия, сладко(може мед), ориз, картофи. газирани напитки и солено. вземи си заместител на сол има го в всички големи супермаркети. яж много плодове и зеленчуци. храни се с домашно приготвени храни и повече чорби без пържени храни. аз така свалих 5 кила за 1 месц, но аз пуша и когато ми се яде паля цигара и ям по 3 пъти на ден най-много