Споделена история от Спорт и красота

Отчаяна съм!!!
Здравейте! Тийнейджърка съм (152 см. - 42 кг. ). Нямам гадже и никога не съм имала, може би само защото аз самата аз не се харесвам! Най - големият ми проблем е пониженото ми до минимума самочувствие, породено от постоянната ми мания да искам да отслабвам. За жалост аз имам нужда. Не се харесвам и искам да съм колкото и дори по - слаба от известните момичета, ухажвани от всички момчета, дори от това, което аз си харесвам. Моля ви, помогнете! Дайте ми някаква лесна диета(готова съм да гладувам зверски ако трябва), но да е наистина лесна, защото нямам време да си правя различни менюта, докато ходя на училище. Ходя на плуване и скачам на въже, когато имам физическо. Прочетох някъде, че е полезно ходенето и качването по стълби, така че и това правя. Ако можете ми дайте някакви упражнения за бързо отслабване. Благодаря ви предварително.

Коментари

1.   Иди на психолог.

2.   Мисля, че си добре, в нормата си като съотношение килограми и ръст. По-скоро имаш психологичен проблем.

3.   При тази височина, килограмите ти са нормални. Ако смяташ, че са в повече, проблемът ти е на друго място. Съвсем сериозно ти казвам и тогава наистина ти трябва психолог.

4.   В НИКАКЪВ случай не отслабвай повече, ти ще изчезнеш! Съвсем сериозно ти говоря. Ако искаш да си стегнеш тялото, спортувай, може и в домашни условия, ходи пеша НЕ ГЛАДУВАЙ! Аз всяка вечер пускам музика, подходяща за танцуване и си правя упражнения /по 40 минути/. Не е точно танцуване, повече е като упражнения. Те са и за ръце, и за крака. Много ходя пеша и хем отслабнах, хем си стегнах тялото. Наистина трябва да си повишиш самочувствието, не казвам да е до небето. Ако трябва сложи малко грим, промени гардероба, направи си прическа, на интернет има много показани начини. Не е нужно да си гориш косата, а може нещо с ластик, на много момичета им отива да са вързани. Пробвай как ти е най-добре. А и никой не е съвършен, трябва да го разбереш това, но във всеки човек има поне по едно хубаво качество. Няма и всички да те харесват, каквото и да правиш. Винаги ще има хора, които ще те мразят, хора, на които ще си им безразлична и хора, които ще те харесват и ще търсят приятелството ти. „Известните момичета“ - тях в 95 процента от случаите ги искат само за едно... не вярвам ти да искаш това.

5.   Ти луда ли си бе? я се осъзнай ти сигурно си още на 15 години.. Мисля, че килограмите са си нормални. Мога да ти кажа, защото най-добрата ми приятелка е висока колкото тебе и тя е 42 кг и си и супер.. какво отслабване, та чак пък и си се отчаяла - и аз съм си нямала гадже.. На 15 съм и успех :)

6.   ти на 10 ли си с този ръст и тегло аз съм на 12 и съм 162см и 49 кг имам си гадже защото спрях да отслабвам
я се стягай и стига лигавщини!!! ...

7.   Спокойно. Трябва да знаеш, че имах гадже супер грозно, но имаше излъчване и не му пукаше как изглежда и това още повече привличаше. Ако се успокоиш, а и със сигурност си красива ще имаш много шансове.

9.   Проблемът ти е в главата, не в килограмите. И той хич не е малък. Кой ти каза, че много слабите момичета са най-големите щастливки и тях всички ги харесват? Знаеш ли колко от тях реват, защото тяхното момче е харесало "оная дебелана"? Ти да не си животно, та да те оценяват на килограм живо тегло? Много ти е сгрешена схемата, момиче. МНОГО. Ако щеш и 20 килограма да станеш, проблемът ти ще си стои там, където е сега.