Споделена история от Спорт и красота

Изсветляване на черна коса
Боядисах се черна преди няколко години, но сега искам да се изсветля. Има ли начин (без изрусител) да ми падне черното? Фризьорката ми ме светна за някакъв препарат, който не увреждал косъма, но аз съм скептично настроена... Чувала съм, че от кисело мляко пада боята, но не съм сигурна.

Коментари

1.   Няма такова нещо, което да не уврежда косъма, може да е в малка степен, но го уврежда.
За киселото мляко и аз съм чувала, но никога не съм пробвала.

2.   Аз пък съм чувала за кислородна вода, но не знам дали ще има някакъв ефект.

3.   взимаш си изсветлител, питай фризьор

4.   една приятелка си направи една процедура, при която ако не се лъжа се "изпира косата"... Пране на коса.... Намалява цвета с 1-2 тона, но също уврежда косата.. Няма как иначе. Аз се боядисах по 1 тон по светла, и я изчаках да израсте... Но обратното е по трудно

5.   Няма начин без да се увреди косата, но спокойно. Ако отидеш при професионалист и си вземеш хубава маска подхранващи прогукти за коса много бързо ще ти се възстанови. Черната боя най-трудно се "маха". Мисля, че имаше един специален обезцветител за "сваляне" на черното. Питай в накой по-добър салон или се поразрови из форумите. Но НЕ СЕ БОЯДИСВАЙ у вас. Поне не първите пъти, защото има много голям шанс да минеш през оранжевата гама. А и само с боя няма да стане. Просто ще си трябва обезцветяване.

7.   аз от черна боядисвана многократно коса за един ден станах блондинка 5 боядисвания и изрусявания ми трябваха, за да постигна ефекта, но поне косъма ми е много здрав и след изрусяването косата ми си е съвсем нормална, но си личи, че не е както преди... ползвам маски за коса и такива неща, виж, изрусяването един вид умъртвява косата, помисли си, аз много исках и ми харесва как ми стои

8.   Моята естествена коса е черна, но искам червена или руса. Да обаче не ми се получава колко много пъти я бойдисах и само един път имаше отенък и аз си викам суперето сега ще мина още един път и съм готова да ама не... и отенъка се махна. На всякъкав цвят съм готова само да не е т'ва черно.

9.   Аз като професионален фризьор с дългогодишен опит, се обръщам към всички жени, които искат да се обезцветят в домашни условия качествено, без грам да изгорят косата си - могът да направят това само с един продукт. Този професионален продукт е http://zakosata. com/boq-za-kosa/bes-deco-bes-remover и действа само на старата боя наслоена в косъма, без да го изгаря.

10.   Имам един проблем... Аз бях тамно кафява но реших да се боядисам в черно, но ми стои УЖАСНИ и сега не знам как да я махна, или поне цвета да падне по барзо

11.   На мен фризьорката ми, ми беше казвала със един блистер Витамин С и детски шампоан "КРЯ - КРЯ" смесват се и стоиш 15-20 мин., правиш тази процедура няколко пъти и пада.