Споделена история от Спорт и красота

Момче с дълга коса, а на 25 половината е бяла
на 25 години съм косата ми е в по-голямата ми част бяла какво да правя да я подстрижа късо или да си е дълга

Коментари

1.   Боядисай си просто косата. Да ти имам и проблемите... става дума за незначителен генетичен ефект, в днешно време има чудесни бои. Няма смисъл да си скъсаяваш косата

2.   Купува боя плаща после боядисва ако иска остави дълга коса повече боя отива, но пък бъде красив.

Ташунко Сапа

4.   От теб съм малко по-голям, също побелял. Това не ме притеснява. Дори на моменти ме взимат и по-насериозно, а други го възприемат и като секси. Не знам как ти изглежда косата - при едни дълга е добре, а при други къса. Не те съветвам да се боядисваш, защото тези химикали единствено ще намалят качеството на косъма. Но иначе има бои (шампоани-оцветители) за мъже.

6.   Личи си когато косата е боядисана и по мое наблюдение мъже не го правят. Ти си прецени как ти отива. Аз не харесвам дългокоси мъже.

7.   Братле сега е много по-модерно и ще ти е много по-лекичко ако си я махнеш изобщо. И аз преди си правех разни костури и пастърви с косата, но откакто си я скъсих до 1, 2 номер всичко стана по - лесно. Дори лятото в жегите е готино сутринта, когато се освежаваш да си плискаш една шепа и на тиквата :).

Много по-добре е къса коса. Никакви грижи и по-добра хигиена.

9.   Абе, какво се притесняваш? Аз съм момиче на 19 и сигурно след 1-2 години ще трябва да се боядисвам. Ти си момче, тъй че не е страшно :)

10.   Има мъже, които са адски секси с прошарена коса! :) За мъж не е проблем, спокойно.

11.   Приятелят ми е като теб, също с дълга коса, и честно казано смятам, че е много секси. Това си е някакъв вид чар и уникално само по себе си. Не си струва да се подстригваш, ако си харесваш дългата коса, нито пък да се боядисваш. Опитай да се приемеш такъв, прошарената коса придава някакво зряло излъчване, което много жени намират за изключително привлекателно. Не, че заради жените трябва да се съобразяваш. Просто аз като жена ти казвам, че при мъжете това изобщо не е трагедия, а дори напротив - има си много хубави страни. И според мен дългата коса е по-готина, дори и прошарена, ама това си е мое мнение :Р

12.   първи номер подстрижка

13.   Аз съм жена никакво боядисване на косата бръснарски стол постригване с машинка