Споделена история от Спорт и красота

Много искам силикон... и не е просто прищявка!
Здравейте,
не мога да повярвам че пиша тук, но просто вече не виждам какво мога да измисля... пък току виж някой ми дал някакъв полезен съвет. Та значи проблема е следния - нямам никакви, ама абсолютно никакви гърди. Нямам предвид, че са ми малки - тях всъщност изобщо ги няма.
Принципно все си повтарям, че това не е най - важното и тн, но комплексите ми нарастват все повече с всяка изминала година, а съм само на 20. Ясно е, че парите ги нямам, а кредит не мога да изтегля, тъй като не се водя на трудов договор. Няма и как да стане, тъй че този вариант отпада...

Оттам направо не виждам изход. Искам да се чувствам женствена, а не все да се изгърбвам и комплексирам.

Чудя се няма ли клиники, които да дават на изплащане или нещо такова? Някой да помогне с някакъв съвет, мооля!

Коментари

51-60 от 60

53.   Хора, аз съм на 26 и едната ми гърда е на половината на другата. Имам нужда от тази операция, но нямам толкова пари. Мога да събера максимум 3000 лв. Знаете ли къде има по-евтини, дали в чужбина не се намира нещо по евтино? Моля помогнете.

54.   Съгласен съм с номер 46

55.   Не харесвам силиконови цици, джуки и т. н. Да кофти е да си ти малки, но 300 кубика няма да те променят - винаги ще знаеш, че са си малки. А и всеки нормален мъж ще разбере че не са истински - демек, че са ти малки. Не си заслужава за едни турски чекии да рискуваш здравето си!

56.   Не винаги е въпрос на комплекс, а въпрос на желание. Както мъжете искат да си купят кола, така и някои жени мечтаят да си сложат силикон. Това неозначава, че го искам заради мъжкото внимание, (признавам че не съм лишена от такова), не бих сменила начина си на обличане с по-дълбоки деколтета и т.н.. Просто бих се почувствала по-добре с малко по-големи гърди и най-вече заради мен, а не заради някой друг. Това е моята гледна точка :)

57.   Единствено не разбрах защо смяташ, че това да имаш големи гърди е селско? Заради фолк певиците и така нататък ли? Никой не може да контролира това как се развива айде тия ги остави, обаче крайно глупаво изказване беше това. Спирам до тук, че може да те обидя. Към авторката.

59.   4000 лева в грабо по на осем години да ги сменяш защото по добре малко по рано преди некоя гума да се скъса 9 по 8 да сме живи и здрави са си 24 к успех

61.   В чужбима е далеч по скъпо за тези които питат. Зависи и коя чужбина, но зап. Европа имам предвид.
Според мен човек не трябва да се видиотява заради външния си вид. Погледнете Голди и Катрин Зета и Рене Зелвенгър как се обезобразиха. Не е да нямат пари я, ха ха

62.   46 и 54, вероятно са комплексирани и невзрачни жени с малки гърди. :)

63.   има кремове за уголемяване на бюста на цени между 60-80 лева пробвай с тях и аз съм с малки гърди и бих искала да ги уголемя и смятам да пробвам с крем. силикона е скъпо удоволствие и стои някак си не естествено, грозно и фалшиво. ако се интересувам ще ти кажа кремове които смятам да поръчам

64.   То хубаво големи гърди ама истински я не силиконови буци..

51-60 от 60