Споделена история от Спорт и красота

Голям бюст за слабо тяло
По принцип имам доста особени мерки. Слаба съм, тежа 48кг., но бюста ми е по - голям и нося сутиен с чашка Д. Винаги ми е много трудно да си намеря сутиен, защото имам малко гръбче, а пък гърдите ми са по - големи. Ако спазя диета намаляват до чашка Ц, но пък тогава изглеждам супер болно слаба, а не искам да съм чак толкова слаба. Писнало ми е винаги да нося сутиените си на поправка. Сутиените с малка подгръдна като 75 или 70 са ми малки дори и да е 75Ф, който рядко се намира... На чашка нося 80Д, но пък на обиколка мога два пъти да се омотая...
Дайте някакъв съвет, моля ви... :(

Коментари

1.   Тренирай нещо, за да си поразшириш гръдния кош.
И пий всяка сутрин по 1 билково хапче "Агнес" от аптеката, което премахва буците и отоците в гърдите, така ще понамалиш размера им.
Този Агнес е много полезен за всичко, но се предписва главно при предменструален синдром. Иначе е единственият безвреден хормонален регулатор, който не съдържа хормони и може да се пие цял живот.

2.   Мислила ли си да си поръчваш сутиени от чужбина през нета? Там или по-голямо разнообразие на мерки. Не мисля, че е добра идея да се тъпчеш с медикаменти.

B. M.

3.   Миличка, имам подобен проблем, но аз нося много по-голяма чашка :) Проблемът на решението ти е един и се казва Триумф. Отиваш в техен магазин - имат страшно много модели. Аз лично си купувам на Simone Perele - френски са, скъпи, един сутиен е по 100 лева минимум, но са красиви, удобни и издързхливи. Най-важното чашката расте, но на обиколка имат всякакви. Аз ползвам с 80-85 обиколка, а от другите обикновени сутиени, дори 110 обиколка, пак не ми ставаше чашката.

4.   Има операции за намаляване на бюста, предполагам, че освен огромни са и отпуснати и след време ще са овиснали.

5.   Авторка: Здравейте отново, ами не, бюста ми не е чак толкова голям, не е увиснал, много стегнат е и в красива кръгла форма. Много е хубав, като цяло мисля, че съм късметлийка, за разлика от факта, че трудно намкирам сутиени. В Триумфа съм била и там ми бяха големи на обиколка тези, които ми ставаха на чашка. А ми писна да ги нося на шивачка, пак нещо им куца така.
Ще пробвам в някой чужд сайт, мерси за съветите.

6.   Сега тука нещо хвалиш ли ни се или се чудиш как да си губиш времето и пишеш тъпи теми?

Веселин

7.   Аз си купувам точно този размер от belioonline.com и почти винаги има много голям избор