Споделена история от Спорт и красота

Помощ !! Как да отслабна ?
Здравейте! Много ме притеснява теглото ми. На 12 години съм, талията ми 95 см и съм 65 килограма!! Каквото и да правя нищо не се получава. Един път свалих 3 килограма и след това качих 5 килограма. Супер много се притеснявам за теглото и как изглеждам даже ме е срам през лятото да излизам с къс ръкав за да не си личи корема. МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ МИ!! МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!! :))

Коментари

1.   bb-team

Влез в този сайт и започвай да четеш.:))))
Успех.

2.   90 - дневна диета и спорт /или бързо ходене в парка /.

3.   За да отслабнеш трябва да имаш силна воля, да бъдеш сигурна в това, че ще отслабнеш и да не се поддаваш отново на храните, от които напълняваш. Не яж пържено, тестени изделия също. Сладко адски рядко, изразходвай изяденото чрез тренировки. Тичай сутрин и вечер по 40 минути някъде в парк или ако имаш пътека у вас го прави, ще видиш, че ще започнеш да се чувстваш по-добре. (: Яж повече плодове и зеленчуци, салати, риба.. И ще видиш ефект. (:
---
Нафи, 16г.

4.   Колко е височината ти?

5.   Намали храната(не пий газирано, ограничавай се от сладко, тестено, мазно) и спортувай по-често. Няма начин да не отслабнеш до лятото. Успех!!

6.   Мило момиче, опитай 90-дневната диета. Успехът ти е гарантиран и не се лишаваш от нищо. В нета има много хубави описания как се прави. Моля те, кажи на родителите си какво ще правиш. Нека знаят и те подкрепят.

7.   Пий сутрин на гладно по една чаша гореща вода. Пий и по литър и половина вода- минимум, но не наведнъж. Яж плодове и зеленчуци, спортувай, ходи пеш.

Внимавай, защото си навлизаш в пубертата и рязката смяна на килограми няма да ти се отрази добре.

8.   Спорт, отказване от вредни храни като: сладки работи (рядко), пържени и мазни общо взето...

9.   Мерси много за помoщта !! И съм 151 см .. :))

10.   И двете сме в пубертета, затова диетите и гладуването изобщо не са решение. Аз също имах проблеми с килограмите, но се справям. Ограничих постепенно сладкото и хляба. Сега изяждам по 1-2 филии на ден, а сладко.. доста рядко. Просто свикнах, а като свикнеш веднъж става лесно. Важно е да се храниш редовно и колкото може по - здравословно. Също трябва и да се движиш. Ако си падаш леко мързелива, като мен :D или пък нямаш време за спорт можеш да отделяш по около 30мин на ден за тренировка, която да правиш вкъщи. Пусни си музика и си намери някакви упражнения в интернет, но не се натоварвай! Не се лишавай от нищо. Просто ограничи вредното до минимун и го замести с нещо по - полезно, което харесваш. И още нещо.. не е нужно да си слаба, за да се чувстваш красива. Всеки има нещо, което го прави красив! :))

11.   спокойно, аз съм на 13, ръста ми е 1. 76 и тежа 69 кг... зависи колко ти е ръста... естествено неможе всички да са слаби клечки, всеки е различно устроен... все пак, за смъкване на килограми ходи повече, тичай, като се стопли карай колело, не се лишавай от нищо, но яж по малко... най-важното - харесай се такава, каквато си, приеми се, бъди уверена в себе си и да не ти пука за хората!! ;))