Споделена история от Спорт и красота

Не си харесвам гърдите!
Исках да споделя ''мъката'' ми относно гърдите ми .. те са подобни на тези http://dkm80tng5uqm9.cloudfront.net/full/18a2d1b1b9bcecec915a83673052d63c/721866-932925.PNG и ги мразя ! Ареола е прекалено голям и понякога самото зърно някък си всесе едно се отпуска и се слива с него :х .. как да си стегна гърдите, защото са много меки и не ми харесват !

Коментари

1.   Гърдите на снимката биха били ОК, ако притежателката им не беше толкова отпусната и пълна.
Ще ти се стегнат гърдите, ако правиш фитнес, отслабнеш. Иначе за ореолите нищо не може да се направи, освен пластична операция. Всичко опира до мангизи и до воля, ако си пълна. Първите се печелят, втората се възпитава Успех

2.   На мене ми харесва такъв тип гърди.
Мъж 29

3.   За това са хирурзите, спестяваш пари с пот на челото докато работиш и отслабнеш и се оперираш и си готова

4.   Всичко е до ген. Само с операция можеш да ги промениш

6.   Гърди като тези на снимката по-скоро се получават вследствие отслабване...
Иначе голяма работа - гърди като гърди. Ако не можеш да повярваш, че гърдите са нещо индивидуално и повечето жени нямат гърди като от списанията - напиши в гугъл "normal breasts" и ще попаднеш в сайт с галерия, която ще ти помогне да разбереш някои неща и да се успокоиш в крайна сметка :)

7.   Аз пък ти ги харесвам страхотно! Само че няма как да се докопам до тях.
За мен те са средство и начин да ти доставя удоволствие и да ти покажа колко много те обичам, независимо от външността ти и от това какво си мислиш за себе си.
Бих ги галил, мачкал, целувал, лизал, смукал и любил с кеф, само да те познавах.

8.   Грозни гърди няма стига да са истински.

9.   и аз не си харесвам мойте, на 25 г. съм, не съм тийнейджърка вече но не се харесвам, мразя се -себе си и външният си вид. Гърдите ми са малки и грозни, цял живот съм носила сутиени само с подплънки, за това хората около мен са с мнението че имам перфектното тяло на модел. Но истината далече не е такава. Може и всичко останало да е наред с тялото ми, но щом гърдите ми са грозни, те развалят всичко. Освен това смятам че имам много грозно лице и асиметрично. Когато съм с грим, разбира се изглеждам по съвсем друг начин. Това е целият ми живот-подплънки и грим. Да всеки ден, постоянно от най-различни хора чувам че съм много красива, че съм перфектна и тн, но истината не е такава и само аз го знам. Когато бях тийнейджърка вярвах че или външният ми вид ще се подобри или ще се науча да се харесвам, но нито едното от двете не стана. Така че съжалявам за момичетата, които ще го прочетат-тези които подобно на мен не се харесват и искат повече самочувстие-съжалявам но това си е за цял живот-може би само пластична хирургия помага

10.   И моите са такива... направо и мразя, но какво да се прави мои са си. А аз си мислех, че само аз имам такива с такива огромни ареоли.

11.   И моите не са хубави, малки са и безформени, ако изобщо могат да се нарекат гърди. Тъжно ми е и не знам какво да правя с тях. Имам комплекс от тях. И аз нося все подпълнки. Иска ми се да съм нормална...

12.   Дирекно ампутация на гърдите!!!

13.   Това са глупости. Има жени с големи, грозни и увиснали гърди. Но ти не се притеснявай. Колко мъж ще те харесва, ще те харесва такава, каквато си! :) Ако правиш секс с някой мъж(твое гадже) и той каже нещо лошо за твоите гърди, това значи, че той не те харесва. Тогава не си струва да си с него. :)

15.   Това на снимката е много грозно.

Ако и твоите са така наистина - намали обема на ореолчето около зьрната и направо ги мажа с течен шоколад и ги папкам :)

Колко да е 1 такава операция, няма да е милиони деа.