Споделена история от Спорт и красота

Въпрос за упражнения в домашни условия
Здравейте на всички! Понеже остават само 4 месеца до лятото, а аз не харесвам какво ми показва огледалото започнах все по-често да търся начини да вляза във форма.Общо взето искам да изчистя мазнините по корема си.Мислех си ако правя тези упражнения - http://www.youtube.com/watch?v=pNqv57h63j0 + Кардио по 10-15мин на ден дали ще има добър ефект или просто ще си загубя времето.Вече спрях със сладкото,хляба и пърженето.Висок съм 180см 78кг, коремна обиколка - 88см
М20г
п.п.Пуша около 10-ина цигари на ден и пия по 1-2 чаши кафе (ако има значение)

Коментари

1.   Авторе, по килограми си много добре, но явно трябва да се стегнеш. Опитай във фитнес, но НЕ ОТСЛАБВАЙ на килограми. Превърни тлъстините си в мускули.

2.   Извинявам се за невежеството си, но за да не свалям килограми това означава да спра със кардиото и само да си продължа с другите упражнения?
от автора

3.   Яж сутрин задължително, после още по 4 или 5 хранения.. като след 18 часа само супи или салати... ще се изненадаш колко бързо ще харесаш отражението в огледалото УСПЕХ

4.   Ми тези упражнения за корем не са лоши, но включи и друго-лицеви опори, набирания, клекове, кардиото, което ти е 10-15 минути, нека да е ХИЙТ /то гори много, дори след като си приключил тренировката си и си вече в покой/

Аз, да си призная, много мразя упражнения за корем, досадни са ми просто.
Но, сутрин, на гладно, като съм правила кардио, бързо-10-20 минути, винаги се е отразявало благоприятно на корема ми.

Друг е въпросът, дали ти може да тренираш на гладно, на някои хора им прилошава. Индивидуално е.

Относно храната-има много режими. Аз съм фен на Циклично хранене и като се замисля, несъзнателно съм се хранила така, още от ученическите години.

5.   Мисля, че е по-добре да се стегнеш, да изчистиш мазнините. АКО имаш възможност тръгни на фитнес :)), иначе прави и кардио и силови тренировки. Хапвай повечко протеини. Спри боклуците и.. чакай резултати! :)

6.   Благодаря за бързите отговори! До номер 3 - Мисля че това беше единия проблем който го имах преди това (само по 1 хранене на ден като пропусках закуската) но сега мога да се похваля със 3-4 хранения на ден. До номер 4 - включих лицевите опори, клекове и една 10 килограмова гиричка влезе в употреба. А относно номер 5 - за съжаление се намирам в малък град в който няма фитнес и не ми харесва идеята всеки ден да паля колата за да отскачам до фитнеса в съседния град.

Кастиел

7.   http://www.youtube.com/watch?v=pNqv57h63j0 Тези упражнения са за плочки .Ще имаш мускули в краката сии.Търси други упражнения.

9.   http://fitnesinstruktor.com/

10.   Авторе, вмомента и аз тренирам в домашни условия по същата причина, за да се стегнеш прави коремни, лицеви, кардио и когато си свободен ходи на лостове, това е предостатачно, нито си дебел нито нищо трябва да се стегнеш просто ;)