Споделена история от Спорт и красота

Компетентно мнение
Здравейте! Искам да попитам някой, който е компетентен по въпроса относно хранителните режими, дали режимът, който съм си изградила е правилен и ще ми помогне да сваля около 6-7 килца.
Закуска: Чисто кафе, 6 сурови бадема
Обяд: Eдно от изброените неща (да кажем през ден ще ги редувам):
1. Варено яйце, салата от краставици
2. Варен картоф, салата от домати
3. Мусака
4. Супа
Вечер: Два плода(пак с редуване):
1. Грейпфрути
2. Ябълки
3. Кивита
Наистина ми трябва компетентно мнение. По принцип нямам време за спортуване, студентка съм и от сутрин до вечер съм на лекции. 168 см., 63-62 кг. съм.. Искам около 6-7 килограма да сваля.

Коментари

1.   Не е добър режимът ти, защото е беден на белтъци, но богат на въглехидрати и мазнини и обезателно ще доведе до разграждане на мускулна маса и загуба на вода. Краткосрочно ще отслабнеш на килограми, но после ще напълнееш много на маса и то само тлъстинки.

Моето предложение е - ФИТНЕС
Нямаш проблеми да пиеш кафе или чай, но много вода!

За закуска - кисело мляко, плодове, извара някаква, варено яйце

Обяд, вечеря - забрави за мусаката (кайма, картофи, запръжки), ами наблегни на немазно месо, риба. За гарнитура може да има салатка, броколи, зеле, всякакви зеленчуци, но ограничавай картофи, ориз. Не яж никакъв хляб. Ако не можеш - 1 филийка черен.

Можеш да си направиш и междинни ядения от плодове, кисело мляко.
Храни се здравословно и наблегни на повечко белтъчини за сметка на мазнини и въглехидрати. Спортувай! Забрави за ядките, които може да са полезни, но съдържат страшно много калории.

3.   дааа фитнес, движени, вкарай повече месо, мръвки може да ядеш на воля - все пак искаш да топиш мазнини не мускули, защото скоро ще почне да те боли гърбът и прочие. консултирай се с диетолог, най-добре :)

4.   Аз съм съгласна с № 1

И, задължително някакви упражнения-било вкъщи, било на фитнес да се запишеш, ходене пеша.

Иначе, суровите ядки са ок, те са калорични, но тя няма да прекалява с тях. 10ина сурови ядчици -супер /бадеми, орехи/

5.   fitnesinstruktor. com ползвай този сайт, тук ще намериш подходящи диети, съвети и упражнения. А колкото до твоята не е добра!!!!