Споделена история от Спорт и красота

Как да отслабна по-бързо?
Здравейте! На 14 съм но съм 67 килограма. Моля ви кажете ми освен спорт, някаква бърза и ефикасна диета, защото всички ми се подиграват?!

Коментари

1.   Колко си висока? и аз съм на 14 висока съм 1. 75 ии заради това не ми личат 65 кг ии си имам хубаво тяло ;д незнам защо ти се подиграват ако си висока да? Забрави за макдоналдс кфц и съблей ;–)

2.   От авторката: висока съм 1. 68

3.   Няма бърза диета, която да те направи красива. Всяка драстична диета ще направи така, че просто да изглеждаш по-малка торба, а предполагам, не искаш това. За да изглеждаш стегната и хубава ти трябва диета, която да запазва мускулната ти маса и да топи мазнините. Има едни формули за пресмятане на дневните ти нужди от калории. Сметни колко са ти нужни на теб и от тях извади 500. Резултата е равен на калориите, които трябва да приемаш, за да отслабваш. Храните да са с високо съдържание на протеин и минимално въглехидрати. Задължително прибавяш кардио тренировки по минимум 45 минути на ден, за да ускориш резултата и да стегнеш цялостно мускулатурата, както и да стимулираш метаболизма. Освен това пиеш колкото се може повече вода. Изключваш всичко сладко, тестено и пържено. Задължително трябва и здрав сън от поне 8 часа. За 3 месеца ще станеш друг човек. По-бързи и ползотворни резултати по друг начин няма да постигнеш!

4.   1. Пий много вода с малко лимон в нея
2. Движи се повече
3. Не яж мазни и сладки неща
4. Яж плодове и зеленчуци (предимно банани и ябълки)

За 3. най-добре се опитай по някакъв начин да се отвратиш от мазните и сладките неща, аз преди можех да изям бог знае колко пържени картофки и всякакви неща потънали в мазнина, сега само като погледна мазнината ми се повдига.

За по малко от 3 месеца свалих около 10 килограма без диети, хапчета и глупости. На твоите години (и моите - аз съм на 16) не е много умно да се лишаваме от неща и да гладуваме с някакви диети, просто трябва малко повече да обръщаме внимание какво ядем.

5.   бързо свалените килограми се връщат бързо. номер 3 много хубаво те е посъветвал. спортувай, храни се здравословно и резултатите ще дойдат. позволявай си по малко шоколад веднъж на една-две седмици за да не мислиш толкова за него (т. е. ако си от хората, които не могат без шоколад.. защото аз лично се лишавам от шоколада няколко дни и след това се натъпквам).. и най-важното - не обръщай внимание на подигравките. нима те са перфектни? ! нима всички. които ти се подиграват са слаби, без нито една пъпка, с хубави лица, коси и т. н.? не, нали.. няма перфектни хора, така че да не ти пука за подигравките.

6.   Отсега ще ти кажа,че една ''простичка'' диета може да те вкара в болница. Все пак е твой избор ,но ти казвам ,че това е лош начин за отслабване,защото стресираш организма си и го лишаваш от достатъчното хранене. Ще ти кажа как отслабнах аз. Не спазвах диети.Ядях си нормално,но колкото по-вредно е - толкова по-малко и обратното. Наблегни на полезни храни (не казвам,че трябва да ядеш само тях) и задължително МНОГО тренировки. Ще ти дам линк към едната ,която ми помогна супер много. Е разбира се ,че и правилното ядене. ето ти линка - http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=gOQwZgM6FKA Ако я правиш всеки ден ще видиш по-бърз ефект,не можеш и през ден :) . Храни се правилно без да се лишаваш от нищо и успех с тренировката :)