Споделена история от Спорт и красота

Не мога да спазвам диети
Mоята история е толкова грозна гледка, че ме е срам да си призная. До преди 2 месеца ядях нормално-каквото ми се хапва, хапвах си. Хранех се балансирано и не ядях безразборно, но можех примерно цял ден да не ям нищо и вечерта ми се дояждаше сладко и изяждах 1 шоколад. обаче взех да спазвам диета-спазвах я стриктно и отслабнах за 2 седмици видимо. Бях много щастлива, но по-късно имах рожден ден и там се освиних. Ядохме доста и се подух като балон. Окей. Пак почнах диета, после минах на системата минус 60 и я спазвах по 4 дни, като на 5-тия ден ядях като за световно-един течен шоколад, пакет бисквити, соленки и т. н. Просто не мога да спазвам диети. 55 кг съм и съм висока 1. 65.. толкова ме е страх да не ми стане нещо на сърцето от толкова сладко, но пак го ям.. просто издивявам. Една приятелка ми каза, че този глад е за забранени храни-т. е забраненото ме изкушава и нарушавам.. и така усещам как цял живот ще си седят с дебело дупе и ще се опитвам да спазвам диети, и да ги нарушавам, докато не умра от някой инсулт!!! Моля ви помогнете ми как да се справя с този гладко за сладко? другата година имам бал и искам да съм слаба... а то в училище всички около мен ядат пици и шоколади и аз не издържам.. дайте съвет-как да спра с тъпченето? какво да си купувам в училище? -не мога да си нося сандвич от вкъщи, защото никой от класа не го прави и ще ме е срам да ям пред другите, апък вкъщи ако го хапна до голямото междучасие пак ще съм гладна

Коментари

1.   Нормална си!

2.   задавам си този въпрос от месеци. онзи ден - 3400 калории, вчера - 0, днес - над 2000 за сега. и аз съм като теб, издържам ден, максимум два и се провалям с гръм и трясък. от толкова отслабване и дебелеене имам ужасни стрии, а съм 53 кг при същата височина като твоята. ужасно отпусната съм, с паласки, крака като желе.. абе гнусна гледка.. както и да е, открих един трик, който поне на мен действаше за кратко - влизаш в youtube и си пускаш fat woman eats ______ (каквото ти се яде) поне на мен ми помага да не искам дадената храна за известно време
няма нищо срамно да си носиш храна в училище, аз съм 10 клас и много мои съученички си носят сандвичи, салати, плодове и т. н. не мисли за другите, какво като те ядат пица? ! нека те да се тровят, не ти..

Сладка Наркоманка

4.   аз съм на 20 и имам същия проблем. по - страшно е при мен. съветвам те да намериш диетата на черната котка и да се стягаш. това е