Споделена история от Спорт и красота

Ужасно дупе
Здравейте!
Аз имам проблем с моята фигура от почти 2 години. Имам слаби ръце и крака, но всичко ми се лепи на дупето. Никога не нося клинове, а даже и когато съм с дънки обличам блузи които да ми го прикриват. Искам и аз да не се притеснявам какво обличам. Преди не беше така незнам какво стана. Може би е ген, но ужасен ген! Моля ви дайте ми някакви съвети как да не ми се лепи всичко там или поне как да го подържам мъничък :D Благодаря предварително! :)

Коментари

1.   Един много добър приятел си пада по мадами само с големи дупета. В Древността се е смятало за символ на плодородие, пък и е секси. Всъщност познавам доста хора, които си падат по големи дупета, така че мисля това за пълна безмислица.
Като ти е голямо си му се радвай, мачкай си го по-често.

2.   ами започни да спортуваш като например бягай в някоя градинка или парк, намали консумацията на сладко, мазно и тестяно и няма как да не получиш резултат

3.   Не пази никви диети няма нищо по хубаво от голямо и закръглено дупе.

4.   Аз съм съгласен с номер 1. За мен такива дупета са страшно секси и женствени

5.   Тренирай, винаги, когато можеш, храни се правилно и здравословно и престани да си мислиш, че дупето ти е "ужасно". Сигурна съм, че не е толкова зле, а е повече в твоята глава проблемът.
И как в клин дупето ти е кофти? Има страхотни клинове, да, по-скъпи са, но кройката, материята, направо ми извайват тялото. Явно не си намерила своя клин. Гледай да е с ниска талия, защото високата талия визуално удължава задника. То важи за всичко-дънки, панталони и др.

Но, на първо място помисли за тренировки и хранене.

6.   Виждала ли си Ники Минаж? Ако не си, виж я, повярвай ми, ще се убедиш, че дупето ти не е голямо.

7.   Ники Минаж плати сумати пари за огромно дупе...

8.   Ами аз не искам такова дупе.. лятото го оправих всичко си беше наред и зимата пред компа постоянно ям :D сега е станало както си беше преди и съм адски отчаяна.. не искам да съм така и пак ще почвам явно "леки храни".. колкото до Ники Минаж не ми е модел за подръжание„.

9.   Яя спокойно не е болка за умиране .. и аз съм слабичка като теб но дупето ми е отпуснато .. за това реших да правя упражнения ии ги правя всеки ден упорито започнах преди 4 дена и то сериозно и мисля че действат (поне при мен) ефекта е след 28 дни пробвай ако искаш , това са упражненията http://www.zajenata.bg/най-добрите-упражнения-за-стегнато-дупе-video907.html : )

10.   благодаря много, но моето не е отпуснато а стърчи :(.. ии всичко ми се лепи там и незнам как дя го подържам

11.   ами пак казвам не е болка за умиране не се притеснявай толкова , но щом си решила виж тук http://www.edna.bg/zdravoslovno/sport/smachkaj-bedrata-i-dupeto-s-uprazhneniia-4290911 .. или в сайта на Руми ( фитнес инструктурката ) има много добри упражнения ии помагат : ) ако ги правиш стриктно и редовно

12.   Благодаря много!