Споделена история от Спорт и красота

Почасова диета
Здравей те, какво мислите за почасовото хранене. Мисля да започна почасово хранене, но за да отслабна. Наскоро се поинтересувах от почасовото хранене.. И така какво мислите дали ще отслабна? Имам предвит за почасовото хранене например през 3 часа по нещо малко, например- едно сварено яйце, след два часа една купа салата и така... Режимът, който си подредих от една диета и по моето време е такъв:Сутрин към 9 кафе, 12 ябълка или друг плод, 14 салата с паржола или риба, 18 пак същото в малко количество или ябълка и така..

Коментари

1.   По скоро хапвай, по-стабилни храни.. Това си е чисто гладуване
1. Няма да издържиш дълго на тази диета
2. Много е нездравословна :)

2.   Почасово се яде по диетата на д-р Байкова - аз съм на нея и свалих към 2 кг. за 10 дни, но и правя доста спорт. Подкрепям 1 - диетата ти е нездравословна. Има си диети, съставени от лекари-диетолози, защо не пробваш с тях?

3.   Пробвай така:
сутрин - 1/2 кофичка кисело мляко с 1-2 лъжици овесени ядки или мюсли
10 часа - десетина сурови бадема или лешника
12 часа - парче нетлъсто месо (100 г) със салата и 1 малка филийка хляб
16 часа -1-2 портокала или ябълки
19 часа - таратор
22 часа - 1/2 кофичка кисело мляко
Пий поне 2 литра вода или билков чай без захар и имай търпение - не става за 2-3 дни, но има ефект. И после не се качват килограмите обратно.

4.   Номер 2 взема, че се из**а. Почасово се яде по диети на хияди диетолози, както и без диети. Доктор Байкова :D Относно въпроса - ще отслабнеш ако сбора от калориите на цялата изядена през деня храна е по-малък от калориите, които си изгорила през същия ден. Има обаче нещо друго - има отслабване и отслабване. Можеш да топиш мазнини, но може и мускули. Ти със сигурност желаеш първото ;) За целта трябва да ядеш правилните храни (с много белтъчини и достатъчно мазнини) и достатъчно да отсееш неправилните(въглехидрати и храни с висок гликемичен индекс), както и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да включиш тренировки на цялото тяло. Без тях резултата ще е отслабнала на килограми, но като се съблечеш пак увиснала, безформена и едно и също съотношение на мазнини и мускули както преди диетата.