Споделена история от Спорт и красота

Тена ми по кожата на тялото не се маха
Здравейте, читатели. "Задръствам" ви с един много странен проблем. По принцип кожата ми е доста бяла. Но ходих на море и прихванах тен, интересното е, че кожата по ръцете, шията и лицето си възвърна белотата. Но по останалата част на тялото кожата ми все още е с тен. И там, където е бил банският е доста бяло. Смятах, че ще регенерира, но изглежда не. Почвам да се притеснявам, има ли нужда? Благодаря ви за отделеното време. И ви пожелавам приятна, изпълнена с жизнерадостни събития пролет!

Коментари

1.   Отиди 1-2 пъти на солариум, където можеш да се печеш гола, за да се загубят разликите от банския. Другото лято се мажи със слънцезащитен крем! Според мен леко си въобразяваш и по-скоро те дразнят разликите.

2.   Имаш цигански ген, който е станал доминантен след пубертета...

3.   Ти пък, номер 1, чак пък солариум ли ще препоръчаш? Толкова е вреден, че само като си помисля за него и се състарявам... не влизайте в това чудо! Ако пуснете прасе в солариум то ще стане ли по - красиво? Ами не! Вие също няма да станете по - красиви!

4.   Ти пък, номер 1, чак пък солариум ли ще препоръчаш? Толкова е вреден, че само като си помисля за него и се състарявам... не влизайте в това чудо! Ако пуснете прасе в солариум то ще стане ли по - красиво? Ами не! Вие също няма да станете по - красиви!

5.   Аз съм авторката. И не - нямам цигански ген. Кожата на лицето ми е много бяла, моля ви се.
Пък и солариумът е толкова вреден. Харесвам се с бледа кожа и се опитвам да премахна този тен.