Споделена история от Спорт и красота

Искам да се стегна до лятото!
Кажете ми какво да правя, за да се стегна до лятото, моля ви. След 2 месеца ставам на 13, висока съм 153см и тежа 40кг. Корема, краката и ръцете са ми отпуснати. Да отслабвам или да се стягам? Дайте съвети, но моля ви без строги диети! Искам да наблегна на тренировките. Понеже съм на училище първа смяна няма да мога да излизам да бягам. Кажете някакви тренировки за вкъщи. :)

Коментари

1.   Не е задължително да бягаш сутрин, може по всяко време. Поинтересувай се за подходящи за теб тренировки и тренирай редовно

2.   За какво да се стягаш? Ти си само на 13... много ти е рано да мислиш как изглеждаш...

3.   От авторката. До номер 2 - права си, но ако не се стегна, така ли ще съм след години? Имам чувство, че ако не се стегна сега после ще си остана същата. Дали с годините ще се оправя? Ако да-тогава нищо няма да тренирам.

4.   До номер 2 - Пълни глупости! Спорта чудесно нещо! Така човек се чувства по-добре и психически, и физически. Ако още от сега започне да тренира, ще се чувства по-добре, а след време /ако се занимава постоянно, разбира се/ ще има фигура, за която много момичета и жени ще мечтаят. Аз съм на 14 и правя всеки ден физически упражнения по 40 минути и много ходя пеша. Всеки ден по около 2 часа най-малко. И се чувствам много добре. Така съм вече от 1 година. Преди бях и аз отпусната, даже леко затлъстяла и постоянно ми беше тежко, депресирах се, а откакто спортувам хем отслабнах, стегнах се, а при при спорт се отделят хормони на щастието. Просто спорта си е здраве! Авторке, добре си се насочила да спортуваш. Може да правиш и упражнения вкъщи, ходенето пеша също не го пренебрегвай, много е полезно, както и разтоварващо. Можеш да намериш най-различни упражнения от интернет, които да правиш вкъщи. Аз, например, пускам някаква подходяща за танцуване музика и правя движения, каквито ми идват отвътре. Не са точно танци, но са много енергични тези движения и включват всички части от тялото. Тези упражнения ги правя всяка вечер по 40 минути и много ми помагат. Е, дори и да пропуснеш 1 ден не е фатално. При мен поне съм го компенсирала с много ходене пеша. Не мисля, че си малка, за да ти пука как изглеждаш. Много по-хубаво е сега да се занимаваш със спорт, а не алкохол, цигари и да си дебела и отпусната още от такава ранна възраст. Защото много момичета се изпускат от малки /с изключение на тези, които си имат някакво заболяване/, а след години на нищо не приличат и не могат да си оправят фигурата без хирургична намеса.

5.   Започни да тичаш, отделно ако искаш можеш и на фитнес да ходиш, ако ти харесва. Не знам от кой град си, но можеш да се запишеш на някакъв спорт например - плуване или тенис или дори боен спорт би ти бил от полза, тъй като със спорт се изгражда не само добра визия, а и дисциплина.

6.   jillian Michaels Banish fat boost metabolism complete workaut

напиши го в youtube малко е зор в началото, но... върши чудеса.
За два месеца си перфектна(поне аз станах де), но я правиш 5 пъти в седмицата. Успех