Споделена история от Спорт и красота

Фитнес и хранене
Здравейте... Темата е относно за фитнеса и храненето както виждате в заглавието. Момиче съм на 14 години и ми е интересно да говоря по тая тема и реших да отворя такава тема и мисля, че сред вас също ще има някои на когото ще му е интересно и така.. Основно искам да кажа, че искам да отслабна.. Висока съм 1,62 тегло 60 кг целя да стана 50-52 кг за
2-3 месеца живот и здраве :) Занимавам се с фитнес от скоро и внимавам с храненето.. Разгледах много хранителни режими и се спрях на НВД (ниско въглехидратна диета ).. Допадна ми и реших да го почна днес ми е първия ден.. А вие бихте ли сподели ли мнението си? :) Има ли някои отслабнал? Ако е да би ли споделил за колко време, как се е хранил, какво еспортувал и какъв е резултата. :) Благодаря ви предварително :)

Коментари

1.   старай се повечко белтъци да приемаш и пии много вода-това е много важно. Редувай силови тренировки с кардио също така може да включиш и кръгови тренировки(всички мускулни групи в 1 тренировка-най-вече базови упражнения) и ти препоръчвам да си купиш л-карнитин на биотеч с добавен хром(течната форма е по-добра)дава ти повече енергия и помага за горенето на мазнините-енергията ще ти е по-малко сега заради по-малкото въглехидрати и това ще ти помогне за по-качествени трен. докато гориш мазнини, а хромът до някаква степен намалява чувството за глад-хубава е добавката и е към 25 лв. посъветвай се с инструктор все пак за точна трен. програма-тук не мога да изпиша всичко и успех :)

2.   От авторката: Благодаря за съвета :)