Споделена история от Спорт и красота

Писна ми да се изгърбвам
Здравейте писна ми да се изгърбвам заради шибаният ми голям бюст. Помогнете ми да ги намаля не ги искам искам да имам малки гърди какво толковла искам.
Сега заряди " ТЯХ" сам на диета Японско чудо.
Ползвам и вибриращ колан за отслбване слагам го върху тях това ще помогне ли? Ходя да бягям и на стадион, правя и упражнениятя на руми.
Ще има ли ефект от всичко това искам да отслабна само и само те да станат малки.
Вие какво ще ми препоръчате моля ви помогнете ми!!
!! 167 Съм висока 60 кг ако сваля поне 4-5 кг ще смъкна ли от там? :-((:-((:-((:-(

Коментари

1.   Не смятам, че гърдите са ти проблема, а ти като цяло си си... пълничка. И да - ако отслабнеш, ще смъкнеш и бюст. Аз също съм на Японското чудо от 1 седмица, свалих 3 кг., но в гърдите съм си същата, но моите са стегнати, чашка С и не виждам как ще се смъкнат при положение, че аз съм твоите килограми, но съм 10 см. по-висока. Купи си спортен сутиен!!!
Според мен гърдите ти са изобщо най-хубавото в тялото ти. Ако искаш хубаво тяло за твоята височина, смъкни едни 10 кг. Японското чудо е супер за последните няколко упорити килограмчета, но без спорт и здравословно хранене ПРЕДИ това не става. Аз без диети, само със спорт и здравословни хранене отслабнах 10 кг. Останали ми бяха едни упорити 3-5 кг., които сега свалям успешно с тази диета, но след това продължавам с много спорт и умерено и здравословно хранене. Опитай и ти. Само с диета не става.

3.   Номер 1 ти чуваш ли се? Как ще кажеш на момиче близо 1 и 70, че била ПЪЛНА??? Щеше да е пълна, ако беше метър и 30 (примерно). Аз съм 1, 56 и до скоро бях 56кг и уверявам те, далеч не бях пълна.
Авторке, дали ще намалиш бюста си чрез диети зависи от структура, от гени... Има момичета, които отслабват и колкото и да не искат сутиените им се разхлопват, защото отслабването влияе и на бюста им, но има и такива, които слабеят като цяло, дори в лице, а гърдите и дупетата им си стоят. Прави си упражненията, може след време, ако си постоянна да има някакъв резултат, но аз лично не съм много убедена. Ако пък си решила да сваляш някой и друг килограм, следи си гръдната обиколка. Ако намалява, значи има ефект, ако ли не - по-добре не си мъчи организма и тялото.

4.   От авторката: благодаря ви ИСКРЕНО за отговорите.
Колкото до първият коментар оххх.. ДАНО ДАНО да се смалят наистина е голям товар за мен нямаш и ни най малка напредстава какво ми е.
Искам да попитам ако правя лицеви опори ще станат ли малки очаквам още съвети:-):-):-)

5.   Пишете ми още отговори ще откача моля ви:-(:-(:-(:-(

6.   Защо не си вземеш от онези, които се слагат на гърба, че да не се изгърбвах.. оф не знам как се казваха :д. _.

7.   Прави упражнения за гръбните мускули. Така те ще могат да поемат по-голяма част от тежестта и гръбнакът ти няма да се натоварва толкова. Това ще намали болката в гърба, а може и въобще да изчезне, и ще ти помогне да ходиш изправена.

8.   Пречи ли дето използвам колан за слабеене върху тях?

9.   Ха-ха, няма „колан за слабеене“. Слабее се само като изразходваш повече калории от поетите! Въпросният колан най-много да ги помачка. Гърдите са освен това жлеза, не са мускул! Тези колани уж пускали ток и с това заздравявали коремните мускули, но и това е лъжа и измама, а ти си тръгнала на гърдите си да го пускаш. МАЛЕ, МЪКА ИМА ПО ТОЗИ СВЯТ, УЖАС

10.   От авторката : до номер 9 защо така ми се присмиваш?
Просто попитах дали ще имя ефект и вреди ли?
Може да ти е много смешно но яко само поне за пет минути би бил/била на моето място щеше да напрявиш всичко!!!

11.   Моля ви пишете ми още отговори ;(