Споделена история от Спорт и красота

Спортуване докато похапващ от всичко?
Аз съм момче на 17 години, 180 см и съм 70 кг.
Та искам да ви питам понеже започнах да тренирам за лятото (гърди, корем, бицепс + кардио), нали няма да има проблеми да се стегна, ако си ям от всичко и не спазвам никакви режими на хранене, но си тренирам активно? Смисъл, не искам да правя някъф супер релеф засега, а просто да се постегна на първо време?

Коментари

1.   Няма начин - още на първата среща треньорът ти казва, че храненето ти е 70% от разковничето за успех. Наблегни на протеини, изключи мазно и тестено.

2.   За жалост наистина няма. Аз съм мъж, винаги съм искал да намеря начин, но до сега без успех. Храненето основното условие да изглеждаш и да се чувстваш добре. Основно, но не единствено - за добра фигура и стегнато тяло са необходими и редовни тренировки. Може да ядеш каквото си поискаш и да имаш хубаво тяло, само ако имаш добри гени и нищо не ти се лепи. Имам и такива познати, няма да ти казвам колко и какво ядат и не качват и килограм, а дори да качат малко след две тренировки са ок. За жалост животът не е така справедлив към всички, аз ако хапна нещо по-вредно и ми отива тренировката на кино...

3.   Мисля, че няма проблем. Можеш спокойно да хапваш крехки свински пържолки, а за десерт шоколад. После просто трябва да тичаш и да вдигаш тежести... 5-6 часа на ден.

4.   Само глупости говорите...!!
Миличка не гладувай..
Спазваи диетата минус 60 прочети в гугъл
Сутрин до 12 ядеш каквото си поискаш но внимавай с количествата... прочети я.
Свали си и Тае бо и за 2 месеца ще свалиш 10 кг

5.   ОТ АВТОРА: Добре, а някой може ли да даде съвет като цяло кои храни да избягвам и на кои да наблягам?

6.   Момиче съм и при мен няма проблем. Ям каквото си искам, но аз се движа постоянно-играя баскетбол редовно, танцувам танци, ходя пеша или с колело, правим си походи и разходки в покрайнините на града... Не е само един фитнес, разбираш, не знам дали и на тебе ще ти се отрази всякаква храна да ядеш, докато тренираш. Прицени.

7.   Много зависи от гените ти и метаболизма ти. Ям като свиня, висок съм 180 и тежа 85 килограма(с мускули), и не качвам нагоре... Сега ако искаш да си някъв супер нацепен трябва да започнеш някакво режимче, но ако просто искаш да изглеждаш добре и не ти се лепи храната, яж каквото пожелаеш... :) И все пак избягвай пърженото и тестеното и наблягай на качествената, добре сготвена храна! ;)