Споделена история от Спорт и красота

Присмиват ми се тийнейджъри
Здравейте, купих си плетени летни ботуши - черни и си ги нося с черен изчистен клин и бяла туника, която е по - къса отпред, а отзад дълга и покрива дупето. Много ми е удобно и се чувствам добре. Обаче ми е криво, защото покрай мен минават много тийнейджъри, които са груби и като ме подминат ме обиждат и ми се присмиват, въпреки че изглеждам добре.
Напоследък хората са станали доста груби. Вървя, а те ме блъскат докато минават покрай мен, дори не се извиняват.
Моля за съвет, освен че не трябва да ми пука. Какво като съм си купила плетени ботуши, не мога ли? Грозна ли съм - не, смешна ли съм - не. Тогава?

Коментари

1.   Тогава кво ти пука?

3.   Много се филмираш, гледай напред и не го мисли толкова....

4.   Тея ботуши са адски грозни... не знам какво им харесвате.

5.   Единствените, които трябва да се притесняват са тези, които те обиждат, защото тяхната злоба е много по-смешна и грозна от едни плетени ботуши, в които всъщност няма нищо странно - ботуши като ботуши, всички ги носят. Жалките са точно тези невъзпитани и груби хора, които с глупавите си постъпки се опитват да се изкарат център на Вселената, а всъщност го правят точно, защото знаят, че не са нищо особено. Те се самозабравят все повече с вески изминал ден, но това не е добре за самите тях. Кое му е интересното и забавното да се блъскаш нарочно в някой без да има причина да го правиш? ! Не се притеснявай от такива утрепки! Един ден и те ще са на твое място.