Споделена история от Спорт и красота

Ринопластика
Здравеите много съм отчаян заради носа си. Значи проблема е такъв че имам гърбичка не е голяма но като се погледна в профил мн гадно. Та самия нос ми е доста големичак нз дали аз си го набивам в главата или си е така, но и няколко човека са ми го казвали ей ти имаш голям нос и напрао са смачквам от сякъде като го чуя това. Избягвам да си гледам дори отрагението някъде защото се заглейдам само в носа ми на 18 съм и искам да си напраявя такава операция, но незнам къде е най добрия хирург и в кой глад. Аз съм от малко градче и затова питам къде трябва да да и какво да напраявя. Направо много се мразя с тоя нос и грозен профил. Благодяря предварително и моля ви някой да ми отговори.

Коментари

1.   Можеш да прегледаш този форум http://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26
Благодарение на него се насочих към пластичен хирург, от който съм изключително доволна.
Успех. : )

2.   Препоръчвам ти доц. Джамбазов. Най-добрият е!!

3.   благодаря ти ще го прегледам надявам се нещо да ми помогне :)

4.   А били ми казала при кой лекар си била и кой град е благодаряти предварително видях мнения в сайт но искам от тебе щом си доволна :)

5.   Тъй като по форумите ще намериш доста информация, аз само ще ти кажа да не се доверяваш на прехваления Джамбазов... Изобщо не знам какво толкова му харесват, аз до сега не съм видяла нитп на снимка, нито на живо наистина хубаво направен нос.
Иначе на първо място това не е много евтина операция- от 1500лв. започват цените.. Може и да има по-евтин вариант, а някои го правят и по касата.. Проучи си.

6.   Номер 1, този форум е ужасен. Сварталище е на морално бедни хора.

7.   Момче на 21 години съм. И аз като теб имам проблеми с носа. Голям е , и ме прилича на гарван. Това с носа си е нещо семейно. Всички мъже в къщата сме така. Наистина ми е кофти, но какво да правя. Свикнах и в момента всичко ми е като на шега. Избрах странен начин да се преборя с това и тои е да се самоиронизирам :Д Ако някой ми каже нещо за носа, аз се засмивам и издърсвам някоя простотия и така всичко преминава в шега. Беше неприятно от начало, но сега ми е по-добре. Все още като се погледна е там, но.. вече съм свикнал. Аз лично не искам да се обезобразя на цяло с някаква си операция. Това съм си аз.. Все още не се харесвам, но не е само носа. Няма значение, няма да започвам да си разказвам историята сега :Д :Д Бих те посъветвал да не го правиш, но носа си е твой и ти си знаеш най-добре. Аз се преборих с това (до някъде) Дори сега като се замисля вече не ми е такъв проблем.

Успех

8.   Аз съм номер 1, оперирах се при д-р Йорданов. Надявам се модераторите да не го сметнат за реклама.

9.   Аз също имам този проблем. Носът ми е като футболно игрище. Бях много комплексирана, но спря да ми прави впечатление. Казах си който не ме харесва да не ме гледа. Но ти щом си решила, се посъветвай първо с лекаря си. Най-добре иди към Пловдив, София, Варна. Но като за начало си направи няколко консултации с различни хирурзи, преди да се оперираш.

10.   благодаря ви много ще проуча а братле що се однася до тебе ти си си свикнал но тъпото е че в на маиками е такъв носа но не е голям на татко не е голям само моя заради тая тапа гърбичка е така и затова ми е проблем

11.   номер 1 и колко те хвана тая чудесия за да си оправиш нослето и по точно извинявай че питам мое да е нахално но какъв ти е бил проблема :)

12.   Най-добрата ринопластика правят в Истанбул. Там са факири на тази тема. Сравни снимки на направени там носове и на направени от уж много кадърния Джамбазов и ще видиш колко заблудени са всички, които са му се доверили. Разбира се в Истанбул интервенцията ще ти излезе доста по-скъпо, но ако имаш тази финасова възможност изобщо не се замисляй. Аз има две приятелки, които си правиха там и просто резултатите на НЕВЕРОЯТНИ. Перфектни носове, без забележка, без ръбове от пиленето или неестествено щръкнали нагоре(както се получават при Джамбазов и др. в България). Сега и аз спестявам :) и на есен съм в Истанбул... УСпех на теб!

13.   От номер 1:
Принципно номер 12 е права. В Истанбул пластичните хирурзи работят страхотно, виждала съм чудесни резултати, но цените им са доста високи за мен (само на 20 г. съм, не мога да си позволя толкова скъпа ринопластика). Цената на моята рипонластика беше 2000 лв. - премахване на гърбица, скъсяване на дължината на носа и повдигане на връхчето. Както казах съм много доволна от резултата и не съжалявам нито за миг, че се подложих на тази процедура, защото дълги години се измъчвах заради ужасния ми нос.

14.   Само от опит да ти кажа - Израел, добри цени, най-добрите в ринопластиката, защото израелците имат проблемни носове и затова са се специализирали в това. Погледни МСТ - фирма, която всичко може да ти обясни. Цените са като в България, но специалистите са специализирали в Щатите www.medicalcare.bg. Успех!

15.   Ринопластика България
http://www.yorkers.org/rinoplastika/

17.   Кефи ме като кажат "Сега спестявам за операция в Турция". Добри са да, но струва 15 000 лв... Как ги спестявате бе? С какво ги изкарвате тези пари? С носовете си ли?

18.   Номер 17, теб какво те интересува как ги изкарваме тези пари?
Моята операция беше в Турция, всъщност ревизия, след като в България ме обезобразиха тотално и дишането дори ми се влоши... Не знам от къде измисли тази цена, има значение при кой лекар си, но моята ревизия беше на половина на обявената от тебе цена. Работих на 2 места и спестявах, ей така събрах пари и грам не съжалявам.
Не пожелвам на никого да му се налага да събира пари за ревизия.

20.   Най - добрия е Д-р Енчев ;)))

21.   Номер 14 а ти в Израел ли си прави носа иии как се казва доктора и колко ти взеее МОЛЯ ТЕ ОТГОВOРИ! Благодаря предварително.

22.   Номер 12. Как се казва Д-р или ако може да ми пратиш сайт! Много ще съм ти Благодарна!!

23.   Номер 18 кой е лекаря който ти прави ревизията в Турция

24.   И аз се присъединявам към групата на големите носове :)) Хахаха. Но и аз като номер 7, който много ме изкефи за коментара си, никога не посмях да си причиня тези зверски болки и страх от неуспешна операция и си останах такава каквато съм. Не мога да кажа, че носът ми е с гърбица или като кл'н, просто е по-дълъг от нормалното. А за жена хич не е добре. Какво да правя като това е емблемата на цялото ми семейство? Хахахаха
Само да ви кажа, момичет аи момчета всичко е в главата. Наистина с хумор и самоирония пред простаците всичко изчезва. И само да добавя, била съм с доста красиви мъже, с идеални черти... на които моят нос не им правеше впечателение. Да, бъзикали са ме на няколко пъти и прихвахме в смях и всичко минаваше за няколко минути. Това са комплекси и трябва да се избавите от тях. Такъв ви бил носът, ми такъв е, дишам си добре, подушвам уханието на различни миризми отдалече, кво? Хахаха я горе глават аи без излишни комплекси моля ви. Ако пък това е фикс идея номер едно в живота ви, еми действайте. Но мисля, че в живота на човек има доста по сериозни неща, които би трябвало да ви притесняват отколкото един нос ;). Успех на всички

25.   Здравейте,

интересувам се за добри специалисти по ринопластика в Истанбул.

Моля, за тези от вас, които са наясно, да споделят конктетни имена на най-добрите в областта.

Благодаря предварително.

26.   Здравейте,
Номер 12 аз съм със същия прооблем койхо си имсла преги това. Кой е лекара който те е оперирал?

27.   При Йорданов.

31.   Здравейте. Аз се оперирах също в Истанбул при доктор dr. Ali Divil.
Една година вече мина и съм наистина доволна резултата и работата на доктора. Добър специалист е, препоръчвам.

32.   Здравейте
На 29 Юли 2017 Dr.Ali Divil - специалист по ринопластика ще бъде в България за безплатни консултации.
За повече информация
http://www.dralidivil.com/