Споделена история от Спорт и красота

Пили ли сте чай Инхуа СЛИМ
Здравейте.. Аз ще попитам кратко и ясно.
Някой пил ли е чай ''Инхуа Слим''?
Сега малко за мен /Момиче съм на 21 год.
Като малка имах страхотно тяло.. Но от 5, . 6 години си имам коремче -може би нямах воля и още си го имам..
Бях 50 кг.
И тук искам да отбележа, че пия хапчета с който качих първо 55 а после и 59 и до сега съм 59..
Не че се оправдавам с хапчетата. Преди да започна да ги пия си бях 50 кг. качвала съм до 51 и сваляла до 49..
И така сега към чая.. Преди също съм пила но за кратко.. Имаше разлика може би 2 кг. за около 7, 8 дена..
От вчера отново започнах да го пия.. Пие се преди ядене.. На ден от 3-5 пакетчета..
Някоя мацка пила ли го е? Имало ли е ефект и за колко време..
А да добавя и че правя коремни преси всеки път различно.. А за тичане :( няма шанс, защото гърдите са ми големички и ме болят...
Мерси предварително за съветите:)

Коментари

1.   Като не тичаш - ходи повечко, ще ти помогне на мен лично ми помага.

Чая не съм го пила и не бих.
Пий си нормални чайчета, че тези китайски капсули и чайове са крайно съмнителни.
Залъгвай глада с чаша-две топла вода - действа безотказно.
Хапвай умерено и така ще отслабнеш завинаги - начина на живот трябва да се промени, ще си много щастлива после, повярвай ми.

Напомням - ХОДИ КОЛКОТО МОЖЕШ ПОВЕЧЕ! :))

П. П. : мазнини на корема не се свалят с коремни преси, миличка, така само се стягат мускулите на корема. ;)

2.   Не е китайски.. по японска технология, поне така пише на кутията.. Ами ходя да от няколко дни на ден по 2, 3 км

3.   Никакъв ефект няма от тези чайчета. За да стопиш мазнините по корема ти трябва кардио, с коремни преси няма как да стане. Аз също имам големи гърди, но 5 пъти в седмицата съм на стадиона. Можеш да си вземеш спортен сутиен.

4.   От малък град съм, от къде мога да намеря спортен?

5.   Аз също съм от малък град и съвсем случайно си открих спортен сутиен в магазин за бельо. Надявам се да успееш да откриеш и успех :)

6.   Спортен сутиен или някой с по-стегната чашка, така че да ти гъ държи. А за спортния можеш да потърсиш в интернер- продавалник или някой друг сайт. Корема, както и по-горе ти писаха, се сваля само с кардио - намери да тичаш някъде, съчетано с коремните преси. Тези чайове могат само да подтиснат апетита, но не очаквай да свалиш килограми само от него.

7.   Да мерси, ще потърся.. А като тичам и правя коремни преси горе долу след колко време ще има резултат...
И да попитам варена вода върши ли някаква работа

8.   Сутрин на гладно една чаша преварена топла вода можеш да пиеш. Върши работа. А резултатите се получават различно при всеки, наистина е много индивидуално. Зависи от това как се храниш, колко редовно и продължително правиш упражненията, метаболизма и начина по който регират мускулните групи и т. н. Трябва постоянство и дисциплина и съвсем бързо ще започнеш да усещаш разликата.

9.   ^ Благодаря.. а за спортен сутиен ами няма :( търсих днес но все малки, а моите гърди са големички, оф..
Ако си поръчам и не ми стане още по зле.. Момичета кажете какво да правя

10.   Хапчетата Инхуа слим действат идеално - сваля се бавно, даже първия месец не се усеща,но след това се сваля постепенно и трайно. След като ги спрях преди 6 месеца не съм качила нито грам. Не спазвам никаква диета.

11.   Тия чайове са пълни простотии и загуба на време, стягайте се и спазвайте здравословно хранене и спортуване, кви са тия чайове, хапченца и още глупости