Споделена история от Спорт и красота

Изглаждане на кожата
Здравейте :) Ще споделя моя проблем, какъвто сигурно не само аз имам. Когато се гледам в огледалото гола виждам, че щом си стегна дупето имам едни точки, който сигурно са целулит. Имам и стрии, тъй като бързо напълнях. Бих искала да загладя кожата на дупето си и да стане супер, а стриите да се заличат, знам че не изчезват напълно. Купих си антицелулитен крем на Leocrema и след 2 дни започвам да ходя на солариум. Мислите ли, че като почернея проблемът малко ще се заличи? И какво ще кажете за този крем, който съм си взела - има ли доволни? :) Също така, какъв крем на коя марка бихте ми препоръчали, за да ми стане дупето стегнато и с гладка кожа? :) Моля за отговори :)))

Коментари

1.   Ще следя, имам същия проблем, дори имам стрии на дупето и седи много грозно, освен точките по него, това е май целулит. Коментирайте, хора, давайте съвети, че има и други дето сме така.

2.   Целулита и стриите не изчезват с кремове и солариуми. Даже от солариума ще ти се откроят стрийте, с бели ивици. Тези неща се махат със спорт, хубава храна, движение и течности. А и не знам за жена, която въпреки всичко да не си е запазила малко от целулита и стрийте, за съжаление.

3.   Във форума на бгмама вчера четох, че ползват силиконови вендузи против целулит. Мисля и аз да пробвам тези дни. http://samozdrav-bg. com/index. php? route=product/product&product_id=91
Както и написаното от номер 2. :)

4.   Авторката : Да, така е, че сигурно няма да стане чисто гладко, но все пак възможно най-много да се махне и да се заглади кожата. А правилното хранене и спортът са си отделно, за тях е ясно, че са задължителни, няма как да плюскаш шоколади, теста и други неща със захар и т. н. , които са си вредни и да очакваш да имаш хубави тяло и кожа. Но дайте съвети освен това, за крем някакъв или нещо друго на по-сносна цена, което освен храненето и спортът ще помогне за проблема :)

5.   Много съм доволна от един антицелулитен крем на българската фирма Христина. Има различни видове, но аз използвам с канелено масло, взех си го за 4. 50 лв. Може би е единствения продукт, от който съм видяла ефект, но продуктите им се намират трудно.

6.   На солариум не ходи!!! А за антицелулитното кремче.. аз съм доволна от едно на Гарниер. Малко по-скъпо е, но върши работа! Още при първата разтривка (то е с масажорче) се вижда ефекта, а на всеки 15 дни се сваля по 1 см от обиколката!

7.   абе тоя крем на Христина съм чула само хубави отзиви в момента ползвам на Ейвън няма никакъв резултат ще търся на Христина, намерих и продуктите он лайн