Споделена история от Спорт и красота

Спиралите на Голдън Роуз?
Здравейте! Искам да попитам какво ви е мнението за новите спирали на Голдън Роуз. Аз имам само лаковете на тази марка sweet color, иначе за спирали съм на AVON. По конкретно ме интересува СAT WALK(жълта), SEXY BLACK(розова)Тези обещават обем и секси извивки. Цените им са 3-7 лв. Интересно ми е на повечето спирали пише 6м. срок на годност като изтече хвърляте ли ги или ги използвате? Аз в началото на моя опит със спиралите си купих една за обем, тъй като имам мн дълги и гъсти мигли и си взех една за обем на EVELLINE синя водоустойчива. Когато минаха 6 месеца вече не ставаше на нищо. Цената й беше 5. 50 добра е, но за мен засега фаворитът е СУПЕР ШОК-А. Ще се радвам на вашите коментари, момичета! Всичко хубаво!!! :)

Коментари

1.   Един чисто приятелки съвет. Спести си малко парички и си купи нещо малко по-качествено, все пак това са продукти, които си слагаш на очите. Познавам хора, които така са си патили точно от спиралите на голдън роуз и като се сетя какво чудо беше...

2.   Първо е абсурдно спиралата да я ползваш 6 месеца, естествено, че ще изсъхве. Второ и за двете СAT WALK(жълта), SEXY BLACK(розова) съм чувала все хубави отзиви, но че се ронят под очите след известно време. За 3 лв няма кво да му мислиш според мен.

3.   Лично аз не харесвам спиралите на Golden Rose. Ползвала съл спирали и по 1-2 години. Проблемът е, че някой спирали по-бързо засъхват и дори и да искаш след няколко месеца няма да можеш да ги ползваш. Не ползвам скъпа козметика, но не и евтина - тоест спирали тип manhattаn или loreal и с тях не съм имала проблем. Ползвала съм ги както споменах и над една година.
Ана