Споделена история от Спорт и красота

На 22 и все още не съм праил секс
Какво ми става по даволите! Винаги щом се зарибяс някое момиче и почнем да се натискаме и стане очевАдно че тя го иска аз все не намирам смелост да й кажа хайде в нас или в колата например... Какво ме спира незнам, след това само се ядосвам, че съм изпуснал шанса.... Същото е и за гаджетата. Когато некое момиче ме хареса говорим си, т'ва онова, аз усещам че тя си ме харесва много но така и не смея да "тръгна" с нея. Имам чувството, че ако продължавам така ще си умра девствен и самотен. Оф, улекна ми като го написах това. Предварително благодаря на отзовалите се!

Коментари

1.   Еми с това повърхностно отношение какво очакваш... Не търсиш любов, а само секс... пък и сам си си виновен.

2.   Не бързай бе момче. Тези неща не стават просто ей така, какво ти пука, че си девствен? Трябва да имаш чувства, за да бъдеш с някой и да го направиш с него, иначе няма смисъл. На момичето няма смисъл да и казваш хайде в нас, хайде в колата и т. н. Просто трябва да мине малко време от както сте почнали да се зарибявате, хващаш я за ръката, водиш я във вас. След това се целувайте, натискайте се, така стават работите. Тук място за притеснение няма, въобще да не ти пука, един път живееш! :)

3.   Всичко е в главата ти. Аз съм момиче на 18 е още съм девствена, ще излъжа, ако кажа, че не си го мисля това, но не е болка за умиране. Какво толкова, няма да е вечно така-ще си намериш момиче, с което ще почувстваш, че наистина ще го направиш и толкова. Стига си се сдухвал така.

4.   Много ме кефи този свободен стил на изразяване:D Гоуем си човек. Ами събирай смелост и преди за почнете в колата си дръпни ръчната!!!

5.   От автора: Благодаря Ви за съветите! То, че има време има ама аз може би 'щото се мъча да се съпоставям с приятелите си.... те са такива бройкаджий, а аз съм така от по скромните и сигурно затова не съм сигурен дали искам да правя секс със всяка която ми се бута :D

6.   Изчакай до към 40-45... дотогава и майчината обич ти стига!

7.   Споко, брат. Аз съм на 30 и съм девствен. Всяко нещо с времето си.

8.   Момиче съм, но винаги съм си мислила, че първият път при момчетата е много напрегнат момент - страх те е да не свършиш бързо, как ще реагира момичето, какви движения ще правиш и т. н. Ти мислиш ли си ги тези работи?
При момичетата като че ли е по-лесно - лягаш и си изтърпяваш болката. Но момчето обикновено е по-активната страна в половия акт.

9.   Автора: Всъщност номер 8 мисля си точно тези неща. Какво ще стане ако се изложа нещо... ами ако тя после разправя на приятлките си, че съм бил 'бахти дървото. Трябва да ги преодолея тЕя глупости...

11.   Абе чувства, дрън-дрън! Прави си секс и не се притеснявай от нищо... просто трябва ди си по-смел и настоятелен. Така като говориш имам чувството, че точно тези неща ти лирсват... а може би и самочувствие. Ако се притесняваш много направи го първо с някое момиче, което не ти е важно и за което не ти пука. Тогава няма да се интересуваш изобщо от нея- дали и е харесало или не!

13.   Номер 4! Ако може без ебавки с Перник!

14.   Нормално момиче няма да разправя на приятелките си... особено подробности. Може и старомодно да мисля, но с мои приятелки такива точно теми никога не съм коментирала, дори в доста пияно състояние!