Споделена история от Спорт и красота

Да го направим
Здравейте :)
Аз съм момиче на 15 години и съм доста пълна. Тежа 70 килограма, при височина 1. 68. Имам пълни крака и дупе. Но взех решение. Искам да водя здравословен начин на живот. Била съм подигравана много пъти и имам ниско самочувствие но това ще се промени. Смятам че имам добър характер и намирам всеки за перфектен. Ох отплеснах се сега говорим за друго. :D Та написах тази тема с цел да помогна. Какво ще кажете това да е един тип дневник за всички, които са решили да влезнат във форма и да водят здравословен начин на живот? Ще се радвам да се подкрепяме в това общо начинание!!! :) Имам съвет към всички-всяка сутрин и вечер пийте топла вода с мед. Повярвайте ми, започнах преди 1 седмица с тази тактика и свалих 1 кг. Да наистина ограничих или по-скоро намалих количеството на хранене. :D Е дали ще има някой който да участва в това заедно с мен :)

Коментари

1.   Участвам и аз! С теб съм, нека заедно отслабнем.
Аз съм повече от теб 75 кг съм, и направо се чуствам СЛОН леко казано ;д И аз имам съвет към всички който искат да отслабват - Когато ви се прияде сладко, хапнете някакъв плод, или 1 лъжичка мед, или пък 2 чаши вода...
Това е от мен, Успех! :))

2.   Здравей! :) Такава тема ми дойде днеска на ума (мислим еднакво) :D.. Темата ми харесва и аз се стремя да отслабна, като теб. Дано да успеем с теб съм! :)

М а Л к А т А

3.   Супер! Аз съм момиче на 16 и съм 1. 63/4-62 кг.

Преди 2 дни и аз започнах с топла вода всяка сутрин, пия много вода с лимони (това помагало много). Спрях хляба, но си ям нормално (месо, гозби и всичко което е зготвено, но в малко количество). Не ям/пия: сладки, газирано, чипс и такива неща. При мене най- големият проблем е корема...

Дори си направих снимки как изглеждам сега за да мога да видя резултатите след това. Мисля когато сваля 3, 5 кг да започна да бягам и когато ослабна до толкова колкото трябва, ще продължа да се храня здравословно и ще тренирам винаги поне 2, 3 пътя в седмицата (бягане).

В момента ми е малко трудно без вкусните филйки хляб, но с времето организмат ми ще свикне и няма да си мисля за хляб, пици или нещо от този род.

Надявам се да успеем и най- сетне да се отървем от нежеланите килограми. КЪСМЕТ!

4.   Аз от около 10 дена тренирам всеки ден вкъщи. На 20 съм, 1, 70 висока 53 кг. Не тренирам, за да отслабна, а за да се стегна. Не съм дебела, но съм толкова отпусната, че не е истина. Днес си взех и антицелулитен крем, пък ще видим дали помага. Аз ям често пъти, но по малко. ( Признавам, до преди няколко дни закуската ми беше чак към 5 след обяд и после като се почне едно тъпчене с боклуци и така до 2, 3 сутринта. ) Колко ще издържа, не знам, но ще опитам.

5.   И аз съм с вас 65кг/165см на 17години съм. От известно веме ходя редовно на фитнес и се храня, колкото мога здравословно. Резултатите са видими, при мен вс става бавно, но пък задържам килограмите, когато прегреша :Д

6.   От авторката:
Много се радвам, че ще си помагаме. Ще бъде супер да споделяме резултати и съвети :*

7.   И аз съм при вас. От 1 седмица съм изключила някои храни от менюто си - бял хляб, чипсове, сладки неща, не ям пържено и т. н., спортувам и пия много вода. Надявам се да успея да смъкна 5 кг. В момента съм 1. 75 см. / 60 кг. Успех на всички.

8.   Аз имам огромен корем -направо ме е срам, също целулит по дупето, което е и отпуснато. От много време се опитвам да взема мерки - но не с особен успех. Главният ми проблем - яденето от скука, тесто - обожавам. Започвам с коремни преси, смятам да тичам и в парка, да огранича храната, предимно вечер, а също така смятам да прекарвам повече време навън, за да не ям от скука. Успех на всички. Дано и аз този път не се проваля в плановете си:)

9.   Здравейте отслабващи момичета. До преди няколко месеца тежах близо 58 кг, но отр Април ограничих храненето, нищо тестено и сладко, хранене не по-късно от 18. 30, повече салати и белтъчини, плодове също, хляб ако ям е 1 филийка на закуска. Ходя много пеш и правя кардио по 1 час дневно, вече съм 52 кг. Ще продължа до 45. Така, че ви подкрепям, успех момичета и бъдете много търпеливи и постоянни!

10.   Здравейте отново. Аз съм номер 2.. Хайде момичета нали ще споделяме не виждам коментари :D :) Такаа аз да разкажа малко за себе сии.. Тежа 58 кг при височина 1, 62/3 целта ми е да стана на 50-51 кг. Храня се уж здравословно с зеленчуци, месо, яйца, прясно и кисело мляко, от време на време ям каквото си искам :D и спортувам ходя на фитнес. :) Там се занимавам с кардио. Искам за 2-3 месеца да стана 50-51кг. Това е от мен очаквам и вие да разкажете за себе си и как протича етапа на отслабване... :)!

М а Л к А т А

11.   От авторката:
Хейй <3 аз сега залагам на много много вода и малко храна. Колкото и нездравословно да прозвучи вече не ми се яде нищо и затова не се тъпча. Точно за един ден свалих 2 кг. Какво ще кажете, дали нещо не е както трябва?? Моята цел е да стана 56 кг до началото на новата учебна година. Звучи доста трудно, но смятам че с доста усилия ще мога :D Споделяйте :**

12.   Само с вода и малко храна не става! Ще отслабнеш ама може да има йо-йо ефект. Най - добре се храни здравословно и спортувай.

М А л К а Т а