Споделена история от Спорт и красота

Хранителна добавка - Universal nutrition daily formula
Здравейте!

Искам да ви попитам какво е мнението ви за тази добавка - Universal nutrition daily formula.

Тренирам, искам да кача маса, никога не съм пил каквито и да е добавки, но реших да пробвам. Може ли тази добавка да се комбинира и с протеинова добавка..

Ако не тази, бихте ли ми препоръчали друга и въобще според вас каква е най-добрата стартова комбинация за повишаване на маса. Надявам се, че наистина не било вредно всичко това.

Коментари

1.   За покачване на маса, някакъв гейнър или поне суроватъчен протеин. Всичко зависи от това колко пари имаш, всичко може да се комбинира с протеин... вземи си креатин(кре-алкалин). Азот за преди тренировка. Cell-mass на BSN е много добър избор. Също и Mutant Mass. Но все пак е много важно и какво ядеш, не само добавките. Много ядене, не означава правилно качване на маса, трябва да се яде правилно... чето bb team.

2.   Това са витамини. Ще подпомогнат за състоянието на организма, но не могат да качат мускулна маса. Мускулна маса се качва от протеини. За тази цел трябва да приемаш по 2 грама протеин на килограм тегло за деня и да вдигаш максимално тежко във фитнеса. Добавките с хубав протеин са с около 24 гр протеин. Вземи си суроватъчен и казеин. Вместо протеини може да си вземеш и гейнер. Аз твърдя, че добавките са безвредни или най-малкото по-безвредни от храната в българските магазини. Ко?то не вярва, нека се разрови да види, че един натурален бодибилдер (без химия, която са препарати за промяна на нивото на хормоните)като стане на 60 изглежда по-добре и здрав от един 40 годишен средностатистически българин. Обикновено хората, които твърдят, че са вредни не могат да се аргументират.
Ще ти кажа всичко, което знам cecko. pantaleev skype. Дано модераторите разрешат.

3.   Азотни бустери не взимай ако не си поне на 18 години.
XII