Споделена история от Спорт и красота

Обезкосмяване триъгълник
Здравейте :) Искам да ви попитам нещо, чийто отговор не намирам. Обезкосмявам триъгълника си с кола маска при козметик. Само, че за да отида на козметик и да ми ги махне всичките и да е супер гладко, трябва да чакам някъде месец, а те започват да се показват след някъде 5-6 ден вече и докато станат за козметик трябва да чакам цял месец. Но си имам приятел и не може да го правим само първите няколко дни след като отида при козметика и после да не му давам, защото ме е срам от порастващите косъмчета (колкото и смешно да звучи)..

Посъветвайте ме какво да направя, че да бъда обезкосмена както от козметик (гладко навсякъде), но за по-дълго време, защото тези косми ме спират да го правя с приятеля ми, а не става така.... Какво да правя през останалото време ( примерно от първата седмица, след като ида на козметик до следващия път )...
Моля за свестни отговори и съвети, без подигравателни и безсмислени коментари, важно ми е :)

Моля модераторите да публикуват историята ми :)

Коментари

1.   Че какво ти пречи да спиш с гаджето си, той да не би да няма косми? Той заради тебе ще си направи ли кола-маска на рутнавият задник? Какво от това че е мъж-защо на теб за ти боде и дращи, а на него не?

2.   Ползвай самобръсначка. Няма да те върне приятеля ти.

3.   И аз не вярвам, че за него е някакъв огромен проблем, че имаш косми. Oпитай се да не се ограничавате заради това, все пак сте двойка-трябва да се познавате НАПЪЛНО, от красивото лице до коренчетата на космите.
Ако все пак се окаже проблем окосмяването ти, и аз мисля, че самобръсначката е решението, а с повече финанси и лазерна епилация може (не съм много запознат по темата-поискай още отговори и то от жени), че много време държи.
S. A. D.

5.   От авторката : Ами приятелят ми ми е казвал, че няма против ако стане така, но просто на мен ми е некомфортно, не че примерно ми е казал, че ако ми се появят косъмчета не иска :D Добре че.. :Д
За лазерна или фотоепилация съм си го мислела, само че трябват парички и време, иначе за това знам, че трае поне няколко години което си е повече от супер. Само че нямам финансовата възможност за това.
За бръсначката - аз не мога да се бръсна и между устните и на някои места там, няма да стане гладко пак, а и кола маска после бръсначка после кола маска пак.. става малко..
Моля ви за още съвети... :)

6.   Пинсета. Просто няма как да се захванат толкова къси косъмчета с кола маска.

8.   Не е вярно. Лазерната епилация трае различно от 3м до 1г не повече! Зависи от организма.

9.   А колко струва, колко процедури трябват и т. н.?

10.   Отговорете на въпросите за лазерната епилация бе хора - цени, брой процедури и т. н.? :)

11.   пинсета

12.   Ами въпросите за лазерната епилация? Този, който си е правил, моля да напише при него как е било с броя процедури, периода през който са правени и цените :)