Споделена история от Спорт и красота

Фон Дьо Тен...дилемата на всяко девойче
Здравейте момиче съм и търся фон дьо тен до 15 лева. Да е издръжлив поне 7 часа да не се размазва като го пипа или при допир с дрехи да не стои като маска, а естествено, да не става на петна след 2/3 часа. Моля ако сте ползвали и ви е харесал по цвят издръжливост и всички споменати критерии моля споделете. До момента съм ползвала само на Импала(номер 2), дано по това разберете колко съм бяла, чак ми казват, че съм като болна ;Д и ми помогнете. Четох из форумите и се спрях на Афинитон и Макс Фактор, но и тях някой ги одобряват други не. Моля трябва ми съвет. Благодаря..

Коментари

1.   Аз използвам на афинитон, и са доста добри поне при мен издържат около 5, 6 часа. А относно цвета като отидеш в козметичен магазин те ще преценат кой ти подхожда най - много. :)

2.   BB крем на Гарние или фон дьо тен на Manhattan Clearface :) Цветът си стои добре, не става на петна и е доста есествено.

3.   Виж нещо на Лореал.

4.   Аз използвах на афинитон, а сега съм с Мат Маджик на Л'ореал и ти го препоръчвам щом си толкова бяла, аз също съм много бяла като теб. Но пък е доста сух. Сега съм се ориентирала към Drеam Smooth на Л'ореал.

5.   За 15 лева няма да е май много качествен....

6.   Аз използвам на Maybelline :) Има по-наситени и с голямо покритие,има и с минерали , не толкова покриващ ...

7.   Bourjois!!!!!!!!!!! Healthy mix serum - най-добрия фон дьо тен в тоя price range

8.   На Loreal - True Match. 24 лева му е цената, но съм много доволна. Покривен е, не ти омазнява лицето и е издръжлив.

9.   Лореал стъклено шише с червен етикет,но е над 20 лв

10.   Loreal

11.   Ха ти ли си бяла, аз използвам на Импала номер 1 - сега какво ще кажеш :d няма хубави фон дьо тени до 15 лв. За идръжлив - ревлон, но аз лично не го харесвам.

12.   препоръчвам ти max factor smooth effect много съм доволна средно покривен и заглаждащ е.. вземи си и някаква пудра задължително да завършиш грима си след като нанесеш фнд.. посети в някой мол магазин дм или лили там имат стилажи на по известните марки за грим можеш да пробваш тестери на фнд и да откриеш подходящ цвят.. преди да сложиш фнд слагай хидратиращ крем задължително.. :)

13.   ако имаш хубаво лице, моля те НЕ СЕ МАЖИ!!
момичетата са много по-хубави естествени, а не намазани със сумати грим. И това не е само мое мнение а и на доста други момчета. Някои даже се загрозяват с тея фон-дьотени.

14.   Вземи си за още 5 лева отгоре примерно на Bоurjois - healthy mix. Много е хубав! И аз сега ползвам Афинитон - не е толкова добър. Много сух, по трудно се размазва става едно такова брашняно - иначе има светли тонове. Ако си с по-мазна кожа може и да ти е добре. Недей да пестиш от ФДТ. Много са икономични като цяло и не излиза чак толкова скъпо ;)

15.   Стой си натурална. Така е най-харесвано.