Споделена история от Спорт и красота

Избор мъжки парфюм
Здравейте!
Замислям да си купя скъп парфюм.
Искам да е тежък и траен, набелязах няколко, и искам да се допитам до Вас, които сте навътре в материята.
Спрял съм се на Габана - the one, следва Givenchi... там са няколко модела, единия е Пи, след него Pour home.
Та какви са отзивите за това живанши, днес отивам на обиколка да избирам, и така.
Все пак парфюма си е парфюм.
Изброените парфюми варират около 100 лв.
С времето смятам да ги направя няколко хаха.
А за протокола този ще ми е първия скъп парфюм, та слушам препоръки някви.
Има голямо влиание над психиката, веднъж подушен, така знам, говоря по принцип.
Женките си падат по яки парфюми!

Коментари

1.   Оф, нямам думи за теб, но не искам да говоря, че няма да ми публикуват коментара.... Така, за парфюма няколко много важни неща:
1) гледай да не е някой от по-масовите като например Булгари Акуа или Агиа ди джио и тем подобните, защото са твърде разпространени, имат и много ментета-копия и общо взето няма да се различават в тълпата, а ти все пак искащ запомнящ се; 2) много важно - пробвай всеки от парфюмите върху кожата си, защото има огромна разлика, дори на различните хора един и същи парфюм стой различно. Важно е дали ти "отива" аромата или не.

2.   За мен псрфюмите на БУЛГАРИ са си номер едно. Много съм доволен и са качествени. ;)

3.   fahrenheit - christian dior. Класика в жанра, тежък и траен. Не може да се сбърка никога.

4.   bvulgari aqua е моят любим. Момиче съм и този парфюм ме подлудява.

5.   На мен един от най-любимите и влияещи мъжки парфюми ми е Carlos Moya. Не е скъп, то е по-скоро тоалетна вода. Аз често си взимам женския вариант, защото го обожавам.

6.   Givenchi не мога да коментирам. Нямам познати, които да ползват тази марка. Gabbana са добри. Бих препоръчала Calvin Klein, но като цяло съм на мнение, че щом е марков парфюм, почти на 100% е хубав (траен, но не дразнещо тежък). Оттам нататък е въпрос на вкус.

7.   Пако рабана " 1 милион "траен е и е хубав ;)

9.   Аз използвам Адидас и изглежда че се харесва не само на мен, но и на жените, защото съм нямал никакви проблеми да дръпна някоя. Мисля че по важни са манталитета, обноските и чувството за хумор, отколкото скъп пърфюм. Ако бях богат - да, но иначе не бих започнал да натягам колана, само за да впечатля жена, която в 90 на 100 от случаите ще е някоя умствено ограничена ЧАЛГАРКА. Обикновенно хората, които няма какво друго да предложат, се опитват да бъдат забелязани като си купуват скъпи неща. Като гледаш по списания и телевизия, да си забезал някои световно известни личности като филмови звезди например, да носят дебели синджири или нещо подобно? ! -Не. Храта които го правят са тези които са изезли от гетата и допреди да се прочуят(такива като рападжиите и другите поп звезди) са умирали от глад и в един момент като се видят с малко пари в джоба, се опитват да покажат че и те са успяли.

10.   "Женките"... боже, ако отношението ти към жените е такова, и с най-якия, скъп и марков парфюм да си...както и да е.
Иначе за мъжки парфюм, виж също Пако Рабан и Том Форд.
Успех
xperia

11.   Хaхa, прaв си;)))
Влюбих се в aромaтa нa моето момче, бях кaто кученце , вечно зaлепенa около врaтa му и душещa сексaпилнaтa миризмa.
Е, имa и други кaчествa де;), но тaзи миризмa...толковa е мъжкa и възбуждaщa...
Той ползвa Gabanna,но много е вaжно в съприкосновение с aромaтa нa собственaтa ти кожa...кaкъв е резултaтa.
Вземи приятелкa зa консултaция.

12.   Препоръчвам ти да си избереш лек и приятен парфюм, а не някъв там дето ще смърди от 6 метра кат фекалии. Жена съм и мразя тежки парфюми.

13.   Armani - Code
Boss - сивата топка с оранжева линия

14.   От начина, по който е написана тази тема, разбирам че е дете.

15.   One milion- paco raban

16.   Остави тази Габана - няма по-комерсиален парфюм. Всеки втори го има. Бих ти препоръчал да избереш нещо измежду Dior Farenheit 32, Chanel Egoiste Platinum и Dsquared Love Potion (синият вариант).

17.   Мисля, че отдаваш прекалено голямо значение. Не всеки парфюм стои добре на всеки. Може да дадеш и 1000 лева за парфюм и той да не пасне на кожата ти. А, аз като "женка", мога да ти кажа, че не се впечатлявам от това колко скъп е парфюма, а от това какъв е мъжът, който го носи.
Ж27

18.   Рaco Rabanne - 1 Million.. определено ми е най-любим, няма да съжаляваш.. страхотен и траен аромат.. а и е под 100 лева!

19.   Уважаеми дами и господа :)))
Мили и не толкова мили! Автора съм....
Някои от Вас, така изкарахте ситуацията, сякаш щом искам да си взема готин парфюм, НЯМАМ ДРУГИ ПЛЮСОВЕ.
Ами не хора, темата виждате как е озаглавена, а не "Какви кaчествa трябва да има мъжът"
По ред на номерата:
Номер 1... Придържай се към темата ако може :), не искам да знам мнението ти за мен и 5 стотинка не давам за него... И се пише Аква :)
Номер 9 : Ами говоря за парфюм, ама истински парфюм, Адидас и аналогията не ме интересува :)... Абе брато, ти сякаш ме изкара някъв, дето няма никакви други кaчествa, само и само щото съм решил за готин парфюм. Е много тъпо, не мислиш ли, аз не те питам за това какъв съм аз. Темата е друга. Разбира се парфюма не е на първо място, имам много неща преди него, това е за критиците, които сякаш ме видяха само по парфюм.
Номер 14.... ами за жалост грешна преценка имаш, не съм дете, но тва в друга тема :)
До 17: Да съгласен съм, поупалих се напоследък доста на теми парфюм. :)))
Да разбирам, на всеки парфюма може да стои разли4но, според кожата.
Имам наблюдения, 4етох... парфюма оказва влияние на психиката, има някъкъв рецептор, в мозъка, вкарва някакъв хормон.. Интересно е :))))
До 11 : Да именно за това става дума, врат, миризма, похотливост. Много свежо :))))
Да отказах се от Габаната, както и Булгарито.
Срял съм се на Живанши блу лейбъл, уникален аромат.
Също и на Диор фаренхайт, и Армани... много добри отзиви има за тях, като гледам и не само тука :))))
Ще се изкефя на още коментари, по възможност от обаятелни женки :))) Дааа Женки :))))

20.   Нещата отиват към Paco Rabane - One milion.... Автора

21.   Автор.. До номер 14
А ти си се придържал към темата, само в първото изре4ение, приятел.
Не съм питал кое е по-важно от парфюма, щото много добре знаеме, кое е преди него.
И марковите парфюми, според тебе поне принизяват хората, и те нямат какво друго да покажат.
Имаш глупави расъждения.
Не съм решил да се натягам на никакви 4алгарки, просто си пуснах пост, за да избера парфюм. Не ме интересуват, какво носят звездите, и никакви хора от гетата :)
От коментара ти лъха гадост! Ползвай си Адидаса и си свиркай аиде!
Като гледам отзивите са за Диора, и за Пако рабана :)

22.   Мнохо зле.... По-добре да ис беше спестил последните коментари, само затвърди мнението ми. И ме съмнява и със сто парфюма да ти връзват повече женките, хахаха

25.   Оожавам Le Male на Gaultier. Прообвал ли си го, авторе? Впечатления?

26.   Пако Рабан - one milion.

28.   Здравйте,може ли някой да ми каже къде продават Carlos Moya. Да е магази, не онлайн...Благодаря на всички! :)

30.   Номер 28, ние откъде да знаем в кой град си, че да ти кажем?? Не сме гадатели, а и какво пречи да си го поръчаш онлайн ако не можеш да намериш при теб.

33.   Препоръчвам ти - Christian Dior Homme Intensе

34.   Тествай в някоя парфюмерия Paco Rabenne INVICUS, като цяло на пако рабан са супер, ако обичаш по-сладникавите. CK One или CK Be също са доста свежи и качествени.